نظافت محوطه ها و جمع آوری مواد زائد در محیط های صنعتی، تجاری، اداری و مسکونی همواره فرایندی زمان بر و پرهزینه تلقی میگردد. اما با استفاده و کاربرد تجهیزات نظافت صنعتی مکانیزه میتوان از اتلاف این هزینه ها و صرف زمان زیاد نظافت جلوگیری به عمل آورد. در مجله خبری نظافت صنعتی با معرفی دستگاه ها، راهنمای خرید تجهیزات متنوع نظافت صنعتی و راهکار های نظافتی آشنا می شوید.

تجهیزات نظافت صنعتی

اسکرابر ها و سوییپر های صنعتی از جمله پرکاربرد ترین تجهیزات نظافت مکانیزه برای حذف آلاینده ها و شستشوی سطوح به کار میروند.

زمین شوی صنعتی

اسکرابر یا زمین شوی صنعتی به منظور شستشو و نظافت انواع سطوح کف در محیط های سرپوشیده به کار می رود و متناسب با شرایط می توان از آن ها در فضای بیرونی و باز نیز استفاده کرد. این دستگاه برای نظافت و خشک کردن سطوح گوناگون سخت و حساس به در محیط های تجاری، صنعتی، درمانی و آموزشی مورد استفاده قرار میگیرد. کاهش زمان، هزینه و انرژی لازم برای نظافت از جمله مزایای استفاده از این دستگاه نظافتی است. انواع مختلف دستگاه اسکرابر صنعتی را میتوان در بازار مشاهده نمود، این تنوع در تولید زمین شوی صنعتی موارد کاربرد و استفاده این دستگاه در محیط های مختلف را گسترش میدهد. در مجله نظافت صنعتی میتوانید با مزایای این دستگاه نظافت مکانیزه آشنا شوید.

سوییپر صنعتی

حذف آلودگی ها و گرد و غبار از معابر پارک ها و پارکینگ ها با روش های قدیمی اغلب زمان بر و خسته کننده است. این محیط ها اغلب با وزش باد، شرایط جوی، برگ درختان و گرد و خاک، دچار آلودگی های گوناگون میشوند. حفظ نظافت و زیبای در این محیط ها امری مهم است. نظافت این معابر به لطف پیشرفت تکنولوژی و ساخت دستگاه های مکانیزه نظافتی، در مدت زمان بسیار کم و حداقل میزان خستگی کاربر امکان پذیر گردیده است. سوییپر صنعتی یک ابزار کارآمد نظافتی است و به منظور نظافت و جمع آوری آلودگی های سطح زمین به ویژه در محیط های وسیع طراحی و تولید شده است. این دستگاه آلودگی ها، گرد و غبار و پسماند های خشک سطوح را با سرعت و سهولت بالایی جمع آوری میکند. دستگاه جاروی خیابانی یا سوییپر صنعتی با سرعت و کیفیت بالایی امور نظافت در محیط های وسیع را آسان نموده است. این دستگاه به دلیل تنوع تولید، کاربرد و مزایای بسیاری داشته و برای انجام فرایند نظافت در محیط های تجاری و صنعتی کاربردی می باشد.

این را هم حتما بخوانید :   اتصال وردپرس به گوگل آنالیتیک با افزونه MonsterInsights 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *