‫وقتی که تبلیغاتهای خود رو در گوگل ادوردز ‬قرار میدین‬ درک درست تحقیق کلمات کلیدی از اهمیت بالایی برخورداره‬‬. کار به این صورته که‬ گوگل ادوردز باید‬ آخر جزئیات ممکن رو در اختیار داشته باشه.‬ هر چی کلید واژه ها بیشتر باشه‬ و بیشتر تلاش کنین تا بر کمپینی تمرکز کنین‬ تلاشتون واسه دقیق شدن و فوکوس کردن بر ناحیه ای‬ تنگتر، منحرف میشه.‬ وقتی که بخواین از هدف کوچیکی‬ واسه رسیدن به گروه کوچیکی از مردم استفاده کنین‬‬، توانایی شما واسه مدیریت کمپین و ‬مدیریت بودجه خیلی موثره‬. یه مثال از این مبحث موقع‬ ساخت گروه های تبلیغاتیه‬. همونجوریکه همیشه گفتیم انتخاب کلید واژه در تعیین راه سئو سایت و بهینه سازی سایت خیلی مهمه.

مثالی از تبلیغ در گوگل

مثلا دو کلمه شمال و ایران رو در نظر بگیرین. فرق کلمات کلیدی خیلی زیاده. دلیل اصلی اینه که ما‫ دو ردیف از ایده ها و‬ کلید واژه ها رو دیده ایم‬ که در خطوط مختلفی قرار دارن‬ و این نیاز به مقدار بودجه متفاوتی داره‬ و مدیریت اونا به صورت جدا از هم آسون تره‬ و ما میخوایم گروه تبلیغاتی واسه شمال ایران بسازیم‬‬. سرتیتر ما تعدادی کاراکتر داره‬ که تمرکز کار ما رو توضیح می ده‬ و من می خوام از ‬ مسافرت به شمال ایران استفاده کنم‬. در خط توضیح میخوایم امتیازات و پیشنهادی بذاریم‬. شما سرتیتری میبینین و اولین خط توضیح،‬ روشهایی واسه قرار دادن کلیدواژهای اصلی‬ در تبلیغاته که توجه جستجو‬ گر رو جلب میکنه‬. خط توضیح بعدی راه خوبی واسه گسترش پیشنهاد‬ یا تخفیف یا چیزی واسه‬ جدا کردن محصول از رقابته،‬ پس من بر تورهای سه روزه تمرکز میکنم.‬

فرقی که بین نمایش نشانی و نشانی مقصد هست‬ اینه که،‬ اگه به سایت بریم‬ و به صفحه ای که داریم‬  نگاه کنیم آدرسی از صفحه میبینیم‬ و اونو کپی میکنیم و اون‬ رو در نشانی مقصد قرار می دیم‬. این صفحه ایه که میخوایم به اون بریم‬ ولی با نشانی نمایش من نشانی‬ کل صفحه رو اینجا نمیگزاریم‬. من از دامین پایه استفاده میکنیم‬ و عبارت اونو تغییر می دم‬ به این صورت وقتی که جستجوگر‬ تبلیغات رو میبینه که اونا به صفحه تبلیغات‬‬ میرن و نشانی مقصد براشون ظاهر نمیشه.‬ در قرار دادن تبلیغاتها باید تمرکز‬ خود رو بر جزئیات بذارین‬ تلاش نکنین و هر تعداد که می تونین تبلیغات بسازین‬. تبلیغاتهای موثر ایده ها و اجناس شما رو جدا از هم‬ میسازن که در کلید واژه ها دیدین‬ و وقتی بخواین به بخش کوچیکی از سایت بپردازید‬ مدیریت و ارتقای کمپین آسون تر میشه‬.