تولید محتوای تجارت الکترونیک اهداف مختلفی داره‬، اول اینکه باید واسه موتورهای جستجو‬ جذاب باشه تا مردم صفحات رو پیدا کنن‬ ولی وقتی که مردم به صفحات برسن، محتوا باید اثر داشته باشه‬ و نه فقط مردم رو تشویق‬ میکنه که اجناس شما رو بخرن بلکه‬ اونا رو هیجان زده میکنه، به‫ صورتی که می خوان محتوای‬ شما رو با افراد دیگه به وسیله لینکها و رسانه اجتماعی‬ به اشتراک بذارن که به سئو کمک می کنه‬. یه موضوع محصول رو توضیح می ده ولی‬ مردم سخت تر از این هستن‬ به Marketing 101‬ برید، در این سایت محصول و خدمات وجود نداره و در واقع به مردم راه حل مشکلاتشون رو میفروشن.‬ پس بالاتر از یه محصول رو توضیح بدین.

مثالی از تولید محتوای تجارت الکترونیک

‬ توضیح بدین که چیجوری محصول استفاده‬ شده و از فرصتها در‬ عکسها، ویدئوها، انیمیشنها، دیاگرامهای قدم‬ به قدم واسه نشون دادن‬ چگونگی عملکردش و حل مشکل به مشتریان استفاده کنین.‬ این چیزیه که شاید رقبای‬ شما کارکرد خوبی در به کار گیری اون ندارن‬ و اون زاویه ای از یه‬ محتوای بسیار منحصر به فرد به شما می ده‬ که هم به موتورهای جستجو و‬ هم بازدید کننده ها نمایش پیدا میکنه‬. هم اینکه شما باید به یاد داشته‬ باشین که بازدید کننده ها‬ از این موضوع آگاهند که اگه‬ چیزی از شما بخرن شما بهره میبرین،‬ مانند اینه که شما به‬ فروشگاه الکترونیک رفته باشین و فروشنده که‬ پورسانت میگیره یه دوربین گرون‬ رو به شما معرفی کنه‬. شما می دونین اگه اونو بخرین‬ فروشنده پول بیشتری رو دریافت میکنه‬ ولی در فضای وب، شما می تونین‬ بررسیای مردم رو بخونین‬.

کسائی که همین راه شما رو گذروندن‬ و در آخر تصمیم به خرید گرفتن‬ حالا اونا نظر خودشون رو در‬ مورد تصمیمشان رو میگن و‬ البته هیچ پورسانتی هم دریافت نمی کنن.‬ به عنوان مشتری ما به نظرات‬ اعتماد میکنیم و نشون دادن نظرات خریداران‬ یه راه عالی واسه کمک کردن‬ به مردم واسه اراده کردن‬ در مورد محصول به وسیله تجربه مردمه.‬ هم اینکه پیشنهادای خودتون رو هم در مورد محصول بذارین.‬ اگه در نرم افزار تجارت الکترونیک شما‬‬‬ ‫هم اینکه ساختاری دارین حتما اونو پیشرفت بدین‬ و اگه اونو ندارین به‬ پیشنهادای محصول موتورهای جستجو نگاه کنین‬. وقتی که مردم اجناس مشخصی رو‬ پیدا میکنن شما می تونین اجناس مشابه دیگری رو‬ که مردم تمایل به خریدش دارن‫ رو پیشنهاد کنین که بررسی عالی‬ از اون شده و یا اینکه با معیارهای دیگه‬ برابری داره و این میتونه گزینه ای‬ ایده آل واسه فروش باشه‬‬‬.

اراده کردن

اگه فردی دوربینی رو در سبد خرید بذاره شما‬ می تونین پیشنهاد کنین که لنز، کیف‬ یا باتری بخره.‬ بر ساخت صفحات منحصر به فرد‬ و کامل زمان بذارین و‬ به این صورت می تونین به کاربران‫ کمک کنین تا مشکلات خود رو به وسیله‬ تجربه مردم دیگه حل کنن‬ و با کمک کردن اونا به وسیله‬ بخش گفتگو نه فقط فروش بیشتری دارین‬ بلکه بیشتر هم در موتورهای جستجو نمایش پیدا می کنین‬‬‬.

مشکلات