اینکه شما به خاطر مد، فرهنگ ایتالیایی یا تجارت از میلان بازدید کنین هیچ فرقی نداره. این شهر میزبان موارد بسیار خوشگلیه که می تونه همه بازدید کنندگان رو راضی نگه داره. شما مطمئنا موزه های عالی، کلیساهای قشنگتر و کاخ های مرکزی چشم نواز رو دوست دارید. واسه آدمایی که علاقه مند فرهنگ مدرن هستن، در این شهر هیچ انتهایی وجود نداره.

  1. تورین:

بهترین مقاصد تور یه روزه میلان

شهر تورین فقط دو ساعت با میلان فاصله داره و در منطقه Piedmont قرار داره. این شهر میزبان خونواده سلطنتی ایتالیایی بوده. با اینکه تورین مثل بیشتر شهرهای ایتالیایی مشهور نیس اما با وجود کوه های آلپ مورد توجه بیشتر افراد قرار می گیرد. شما در اول باید از اقامت گاه پادشاه قبلی که با نام Palazzo Madama شناخته شده بازدید کنین و بعد سری به اتاق های اون بزنین که دارای موارد هنری بسیار خوشگلیه. بعد می تونید در یکی از غذاخوری های باشکوه Piazza Carignano نهار بخورین و در آخر از کافه های موجود لذت ببرین. اگه به دنبال خرید سوغاتی واسه دوستان و خونواده خود هستین و نمی خواهید هزینه زیادی بپردازید سری به بازارهای خیابانی Porta Palazzo بزنین.

  1. پاویا:

در کمتر از یه ساعت شما می تونید به پاویا سفر کنین. وقتی که به این ناحیه رسیدید می تونید در معماری قدیمی و سنتی قرون وسطی و رنسانس غوطه ور شید و از بازارهای موجود لذت ببرین. شاید بشه گفت بهترین کاری که می تونید در این ناحیه انجام بدین پیاده روی در امتداد Ponte Copertoه که یه پل چشم نواز و خیره کننده می باشه و نمای بسیار زیبایی از شهر جفت و جور می کنه. بعد از بازدید پل، می تونید سری به نقاط برجسته تاریخی شهر مثل Basilica San Michele Maggiore ، Duomo Di Pavia و Basilica di San Pietro بزنین. درست در خارج شهر پاویا، می تونید از یه صومعه قرن چهاردهم دیدن کنین.

  1. دریاچه مگیوره:

بهترین مقاصد تور یه روزه میلان

در شمال غربی میلان دریاچه ای به نام مگیوره قرار داره که یکی از طولانی ترین دریاچه های ایتالیاست. این منطقه بسیار آرامش بخش، دلپذیر و جذابه و اندازه دریاچه به شما اجازه می دهد در مرزهای ساحلی پیاده روی کنین و از رستوران های جور واجور لذت ببرین. با به کار گیری یه قایق، همه زیبایی های عالی اون رو تماشا کنین. باغ های زیبای ویلای تارانتو رو تشویق کنین و وقتی رو در بازارهای اون بگذرونین.

  1. سینک تره:

سینک تره به معنی پنج دریاچه س. این مکان از پنج روستای ساحلی کوچیک تر در دریای لیگوریان ساخته شده. اگه می خواهید مناظر خیره کننده رو کشف کنین و روی مسیرهای پیاده روی مشرف به آب ، پیاده روی کنین این منطقه بهترین انتخاب واسه شماس. مسیرهای موجود در اون بیشتر عمیق هستن اما سواحل زیبایی در اون هست و می تونید از روستاهای ماهیگیری سنتی بازدید کنین و از رستوران های جذاب در شهرهایی مثل Corniglia ، Manarola و ورنزا لذت ببرین.

  1. جنوا :

بهترین مقاصد تور یه روزه میلان

جنوا از جنوب میلان تقریبا دو ساعت فاصله داره. این شهر دارای تاریخ غنیه و مرکز تاریخی حساب می شه. بازدید از موزه های هنر در کاخ سفید رو از دست ندین. گالری تصاویر تاریخی هم در کاخ Reale نگهداری می شه. شما می تونید خونه کریستوف کلمب رو از نزدیک ببینین. قدم زدن در امتداد کورسو ایتالیا یا تفرجگاه پیاده روی اصلی جنوا رو از دست ندین. آدمایی که علاقه زیادی به غذاهای محلی دارن می تونن موارد زیادی در این ناحیه پیدا کنن. بعضی از غذاهای محلی محبوب شامل پستوه.

  1. برگامو:

برگامو تنها ۹۰ کیلومتر از میلان فاصله داره و یه شهر کوچکه که در دامنه رشته کوه های آلپ واقع شده. این شهر خوش منظره و زیباست و علاقه مندان به معماری باید از اون دیدن کنن. برگامو از پایه دو شهر متمایزه که از هم جدا شدن. بیشتر بازدید کنندگان دوست دارن زمان خود رو در کیتا آلتا سپری کنن که میزبان Piazza Vecchia یا قلب شهره که معماری اون به قرون وسطی و رنسانس می رسد. اگه می خواهید بدون پیاده روی دید خوبی به شهر داشته باشین، به سمت کیتا آلتا برید.

  1. لوگانو:

بهترین مقاصد تور یه روزه میلان

بازدید کنندگان می تونن به مرزهای سوییس هم سر بزنن. شهر سوییسی لوگانو از شمال میلان تنها یه ساعت فاصله داره و یکی از شهرهاییه که در این کشور به زبون ایتالیایی ها صحبت می کنن. دریاچه های موجود در اون بسیار زیباست و درختان نخل زیبایی در اون هست. در لوگانو شما می تونید به مونت سان سالواتوره برید تا از مناظر موجود لذت ببرین. پیاده روی و کوهنوردی در گذشته بسیار محبوب بوده.

  1. دریاچه کومو:

بهترین مقاصد تور یه روزه میلان

این دریاچه نمای خوبی به کوه داره و آب و هوای اون عالیه. بازدید کنندگان خیلی از سراسر جهان واسه دیدن دریاچه کومو به این ناحیه سفر می کنن. خود دریاچه جاذبه اصلی این ناحیه حساب می شه اما افراد می تونن سفر یه روزه به ویلاهای موجود در دور و بر داشته باشن.

زیباترین جاذبه های گردشگری اروپا

دیدنیای ایتالیا واسه سفر

تور ایتالیا تور مسافرتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *