به گزارش آلامتو و به نقل از الی گشت؛ ونکوور، یکی از سواحل غربی کشور کانادا هستش که از راه ساختمانا و کوه های بسیار بلندی محاصره شده. این شهر، به عنوان یکی از شهرای افسانه ای جهان در نظر شده. تیم هاکی کانوکس ونکوور، یه محل مناسب واسه صنعت فیلم سازیه که در سال ۲۰۱۰، میزبان المپیک زمستونی رو رو دوش داشت. با ما همراه باشین تا این شهر رو بهتر بشناسین.

دیدنیای اجباری ونکوور

پارک زیبای استنلی، یه فضای عمومی در شهره که محل مناسبی رو واسه راه رفتن، دویدن، و یا دوچرخه سواری مردم محلی و گردشگران جفت و جور می آورد. سواحل خال خالی که در امتداد دیوار یا سد دریایی قرار دارن، در ماه های گرم تابستون مملوء از مردمی هستش که آفتاب گرفته و یا به بازی والیبال ساحلی می پردازن. در زمستون، منظره های ونکوور شمالی و کوه های ساحلی بسیار خیره کننده س.

بازدیدهای اجباری در ونکوور

گاس تاون به عنوان مرکز میراث ونکوور در نظر گرفته شده. منطقه مرکز شهر به عنوان محل تولد شهر شناخته شده. قدم زدن در دور و بر خیابونای شهر و بازدید از مکانای مدرن اون می تونه نقش مهمی رو در درک تاریخ و معماری ونکوور اجرا کنه.

سفرهای اجباری

جزیره گرانویل دقیقا یه جزیره نیس، بلکه به عنوان یه مکان عجیب در مرکز پل گرانویل در نظر گرفته شده. آسونترین و سریعترین راه رفتن به اون جا، به کار گیری تاکسیای دریایی و عبور از نهر فالس کریکه که حدود پنج دقیقه به طول می رسه. در جزیره گرانویل، بازارای بزرگ و سرپوشیده ای دیده میشه که به فروش اجناس تازه، شکلات، پنیر محلی، ماهی، و بقیه خوراکیا می پردازن. پراشکیای خامه ترش (یه نوع پیراشکی اروپای شرقی) دارای طعمی فوق العاده هستن که می تونن به عنوان یه میان وعده مناسب قبل از رفتن آبجوسازی جزیره گرانویل صرف شن.

غذاهای اجباری در ونکوور

در ونکوور، سرو غذاای آسیایی، به خصوص غذاهای ژاپنی از محبوبیت خاصی برخورداره. مثلا، رستوران ( Guu with Garlic) که در خیابون رابسون واقع شده، یه منوی عجیب از سبک ژاپنی ایزاکایا رو ارائه می کنه. با وجود اینکه این رستوران از راه دیگه رستورانای غربی محاصره شده، اما صف انتظار واسه صندلی خالی، کیفیت و جو خوب این رستوران رو نشون میده. در این رستوران، کارکنان واسه استقبال از مشتریان خود به ارائه سریعی از خدمات می پردازن. مثلا، سرو آبجوای ( Guuud!Ale) و یا (Russell) دلیل روشنی بر این ادعا هستش. محل بار این رستوران به مانند آشپزخانه ایه که سرآشپزها قبل از جفت و جور سوشی، به سفارشات مربوط به سرو آبجو رسیدگی می کنن.

تجربه های اجباری در ونکوور

کوکتلای سنتی کانادا به ماری خون ریز بسیار مثل س اما از راه آب میوه های (clammato) و یا همون مخلوطی از گوجه فرنگی و آب آماده می شه. توضیح و توصیف اون ممکنه اشتها آور نباشه اما طعم اون با چاشنی زیتون، پیاز شیرین، ترشی لوبیا ، مارچوبه و یا بیکن فوق العاده هستش. سزار (Caeser) یه نوشیدنی محبوب واسه صبحونه س که نام اون با کوه ها و خرسای خاکستری کانادا مترادفه. اونو از دست ندین.

ورزشهای اجباری در ونکوور

مردم ونکوور از تناسب اندام و سلامت بالایی بهره مند هستن. یوگا یکی از محبوب ترین ورزشای مدرن در این شهره که بیشتر مردم بدون می پردازن. در این شهر، کلاسای مختلفی از یوگا برگزار می شه که همه اونا زنجیره بسیار بزرگی از ورزش رو تشکیل دادن. مدرسان یوگا آدمایی تحصیل کرده و با تجربه هستن. تموم این استدیوا مدرن بوده و بیشتر اونا به ارائه یسونای مادون قرمز می پردازن.

اخذ ویزای کانادا توریستی ، کاری و تحصیلی

با این مدارک ساده بدون هیچ سختی ای ویزای کانادا دریافت کنین..

الی گشت تور کانادا