جشن عروسی یکی از دلنشین ترین اتفاقات هر فرد در زندگی اشه. هر کدوم از ما شک نداشته باشین تدارکات خاصی رو واسه این شب باشکوه تو ذهن خود داریم و دوست داریم جشن عروسی تموم عیار و خاطره انگیزی داشته باشیم.در میان همهمهای مقدمات جشن عروسی توجه به جزییات ساده ای مثل گیفای کم هزینه، گل آرایی، کارت عروسی و یا حتی تزیین جایگاه عروس و داماد می تونه تا حد زیادی جشن شما رو خاطره انگیزتر کنه.

در سالن و باغ عروسی، زیباترین قسمت، مربوط به جایگاه عروس و داماده. این قسمت مرکز توجه مهمانان و محلی واسه فیلمبرداری و عکاسیه. .پس باید طراحی این قسمتا اهمیت خاصی در زیبایی اونا داشته. علاوه بر اون جایگاه عروس و داماد در فیلم عروسی هم مهمه.. اما از نکاتی که در طراحی جایگاه عروس و داماد باید روش زوم کرد، موارد زیر می تونیم بگیم:

رنگ جایگاه عروس و داماد

اولین مشخصه در جایگاه عروس و داماد، داشتن رنگ قشنگتر هستش. رنگ این قسمت بهتره با بقیه قسمتای سالن فرق داشته باشه. چون فرق در رنگ باعث می شه تا جایگاه عروس و داماد بیشتر در برابر دید قرار بگیره. به کار گیری رنگای خوشحال هم یکی دیگه از نکاتیه که در زمان طراحی جایگاه عروس و داماد باید به اون اشاره شه. واسه این قسمت، رنگ بنفش بیشترین کاربرد رو داره. این رنگ جوون پسنده و جلوه خاصی رو به جایگاه عروس و داماد میده اما باز بستگی به سلیقه عروس و داماد هم بستگی داره ممکنه که اونا طراحی خاصی رو مورد توجه داشته باشن.

نورپردازی مکان عروس و داماد

دومین قسمتی که واسه طراحی جایگاه عروس و داماد باید به اون توجه شه، به کار گیری نورپردازیه. نورهای مخفی بهترین گزینه واسه تزئین این قسمت هستن. اگه جایگاه کرم یا سفید رنگه، بهتره از نورهای رنگی استفاده شه. اما اگه جایگاه رنگیه، نور سفید مناسب تره. جایگاه عروس و داماد نباید زیادتر از اندازه رنگی شه. نورپردازی باید متناسب با رنگ جایگاه باشه.

استفاده گل آرایی جایگاه

گل آرایی از مواردیه که به زیبایی جایگاه عروس و داماد کمک می کنه. اگه از گلای استفاده کنیم که با جایگاه همخوانی داشته باشه می تونه اون رو قشنگ تر جلوه دهد. البته بعضی وقتا بعضی از افراد خوش ذوق از گلای کریستالی استفاده می کنن که می تونن دلیل مشخص شدن نور شن و اون جایگاه رو قشنگ تر کنن.

 ساخت کلبه عروس

کلبه عروس اتاقک کوچیه که در قسمت جایگاه عروس و داماد ساخته می شه و با پارچه های حریر و ساتن تزئین می شه. در درون این کلبه کوچیک، مبلمان عروس و داماد قرار میگیره. کلبه عروس نباید زیادتر از اندازه مرتفع باشه. در آخر ۲ متر واسه ارتفاع کلبه عروس مناسبه. عرض کلبه هم می تونه به اندازی جایگاه عروس و داماد و در نظر گرفتن مقداری قسمتای اضافه در دو سمت اونا باشه. در داخل کلبه هم باید از نورپردازی استفاده شه.

 مبلمان عروس و داماد

در داخل جایگاه عروس و داماد باید از مبلمانهای لوکس استفاده شه. رنگ مبلمان باید متناسب با تزئینات جایگاه باشه. اگر مبلمان درون کلبه عروس گذاشته شده، باید با رنگ کلبه متناسب باشه. اختلاف رنگ در انتخاب مبلمان، جایگاه عروس و داماد رو زیادتر از اندازه شلوغ و درهم ریخته می کنه. سادگی یه راه حل مناسب واسه طراحی این قسمت از سالنه که نباید در تزئینات زیاده روی شه.

تشریفات عروسی و خدمات مجالس مقصودلو قدم به قدم در این راه با شما همراه هستش تا بهترین شب زندگیتون رو کنار عزیزانتون جشن بگیرین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟