عکس جدید آدل

بیوگرافی و عکسای آدل (adele)

خلاصه ای از بیوگرافی آدل:

نام کامل: آدله لائوری بلو ادکینز (Adele Laurie Blue Adkins)

معروفیت : آدل

تولد: ۵ می ۱۹۸۸

ملی بودن : انگلیسی

سبک موسیقی : سول، بلوز

محل زندگی : شمال لندن

فعالیتا : وکال، گیتار

 

 

اوایل زندگی آدل: اون اهل تاتنهام در شمال لندنه و متولد ۱۹۸۸ه یعنی الان درست ۲۴ سال داره اون از یه مادر نوجوون به دنیا اومد و حتی معلوم نیس که پدر ایشون بعد از تولد اون کجا رفت. اون میگه که خوانندگی و خوندن رو از سن چهار سالگی با صدای وسوسه انگیزه شروع کرده ! آدل به دختران ادویه اشاره میکنه که اونا یه تاثیر بزرگ در اشتقیاق ایشون واسه علاقه به موزیک بودن ،اون اعلام میکنم هر چی که الان هستم اونها منو به اینجا رسوندن !

سیمون کانکی نام مردیه که این روزا با اون همه جا دیده میشه. میگن اونا در بنیاد خیریه ای همدیگه رو ملاقات کردن. این مرد مطلقه س و یه دختر ۵ ساله از ازدواج اولش داره.

معروفیت جهانی آدل بیشتر به دومین آلبوم استودیویی اش با نام «۲۱» که در ۲۱ ژانویه ۲۰۱۱ منتشر شد برمیگرده. این آلبوم رکورد طولانی ترین مدت صدرنشینی در جدول پرفروش ترین آلبوم های موسیقی در بریتانیا رو در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کرد.

در سال ۲۰۰۸ آلبوم «۱۹» بوسیله آدل منتشر شد. نام این آلبوم از اون جایی که آدل اون رو در سن ۱۹ سالگی اش ضبط کرد، ۱۹ نامیده شد. ۱۹ اولین آلبوم استودیویی آدله. این آلبوم در سال ۲۰۱۱، با اون که هنوز ۳ سال از منتشر کردن می گذشت، چهارمین آلبوم پرفروش سال ۲۰۱۱ در بریتانیا شد.

آدل در سن ۱۹ سالگی بر اثر مریضی خونریزی تارهای صوتی عمل های زیادی انجام داد که در نتیجه تعدادی از کنسرت های اون هم لغو گردید اما اون از طرفداران خود معذرت خواهی کرد و قول داد پس از بهبودی کامل دوباره کنسرت هاش رو برگزار کنه. همچنبن طرفداران آدل بی صبرانه منتظر به روی صحنه اومدن دوباره ی اون هستن و اهداء جوایز گرمی می تونه بهترین شانس اون ها باشه.

آدل در ۲۴ ژانویه ۲۰۱۱ آلبوم «۲۱» رو منتشر کرد، که واسه ۱۸ هفته اولین آلبوم پرفروش بریتانیا (هیچوقت زنی در تاریخ موسیقی بریتانیا به اینجور رکوردی دست نیافته) و ۱۳ هفته پرفروش ترین آلبوم آمریکا بود. آلبوم ۲۱ در ۲۴ کشور جهان در رتبهٔ اول جدول آلبوم های پرفروش بوده و در کل ۱۳ میلیون نسخه از اون به فروش رفته. این آلبوم با فروش ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار نسخه، پرفروش ترین آلبوم سال ۲۰۱۱ در بریتانیا هستش.

آدل در ۵۴اُمین مراسم جایزه گرمی که در سال ۲۰۱۲ برگزار شد، برندهٔ ۶ جایزه شد که جایزه های «آلبوم سال»، «ضبط سال» و «ترانهٔ سال» از جمله اون بود. اینطوری، آدل دومین زن تاریخه که تونسته تو یه شب، تعداد ۶ جایزهٔ گرمی رو برنده شه. هم اینکه اون در سال ۲۰۰۹ برندهٔ جایزهٔ «بهترین هنرمند جدید» از همین مراسم شده بود. به خاطر همین اون سومین هنرمندیه که موفق شده در طول دوران هنریش، ۴ جایزهٔ بزرگ مراسم گرمی رو برنده شه.

 

عکس جدید آدل

 

نقدها

منتقد روزنامه گاردین عقیده داره که اگه سال های سال بعد، روزی در ماشین تون پشت چراغ قرمز وایس تاده باشین و رادیو به یهو آهنگی از آدل پخش کنه، شما با تموم وجود به این سال ها، سال هایی که آدل در اون ها از خوانندگان مشهور به حساب می رود، پرتاب میشین. مهسا پاکزاد روزنامه نگار، توضیح می دهد که این گفتهٔ روزنامهٔ گاردین «به اون معناست که چیزی از روح زمونه رو می توان در صدای آدل پیدا کرد. آدل خواننده ای جوونه ، هم نسل دیگه ستاره های این روزای دنیای موسیقی اما ربط چندانی به اون ها نداره. موهاش مثل موهای زنان دهه های دوره و اندام و لباس هاش هم ربطی نداره به اون چه این روزا از ستاره ها انتظار می رود».

ترانه شناسی آدل‎

۱۹(۲۰۰۸)؛ این آلبوم در ۱۹ سالگی اش ضبط شد.

تک آهنگ ها:درخشش شهر، دنبال کردن پیاده روها، شونِه سرد، کاری کنم که عشقم رو احساس کنی.

۲۱(۲۰۱۱)؛ این آلبوم در ۲۱ سالگی اش ضبط شد.

تک آهنگ ها:غوطه ور در غمق، کسی مثل تو، به آتیش کشاندن باران، شایعه شده است.

 

«جدید ترین عکسای آدل»

 

عکس جدید آدل

عکس جدید آدل

عکس آدل

عکس جدید آدل

عکس خوانندهای معروف – آدل

عکس آدل

عکس جدید آدل

جدیدترین عکس آدل

بیتوته بیوگرافی کامل آدل