در سال ۲۰۱۵ روابط بین چهره ها و ستاره های دنیا سوژه خیلی از رسانه های دنیا بود و خیلی از زوجای مشهور دنیا تیتر اخبار خیلی از مطبوعات و وبسایتای خبری رو تشکیل می دادن. جولی کازین از مجله هارپرز بازار مقاله کوتاهی در مورد جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال ۲۰۱۵ جمع آوری کرده که در زیر ترجمه اونو می خونین.

کیم کارداشیان وست و کانیه وست

درست همون وقتی که فکر می کردیم سال ۲۰۱۴ سال “کیمیه” بود، کیم کارداشیان در ماه مه با اعلام خبر بارداری مجددش دنیای اینترنت رو زیر و رو کرد. بعد از چندین و چند حضور پر سر و صدا روی فرش قرمزهای جور واجور و استایلای متفاوت و بعضی وقتا باحال در لباس پوشیدن، کیم کارداشیان و شوهرش کانیه وست، در روز ۵ دسامبر ۲۰۱۵ صاحب پسری شدن که اسمش رو سِینت وست گذاشتن.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

دوشس کمبریج و پرنس ویلیام

در روز دوم ماه مه ۲۰۱۵، دوک و دوشس کمبریج، صاحب بچه دختری به نام پرنسس شارلوت، شدن و هیاهوی جهانی و موجی از تصاویر از این نوزاد در اینترنت به راه انداختن. با وجود راه افتادن شایعه هایی در مورد اینکه کیت و خواهرش پیپا در حال راه انداختن خط تولید خوراکیای ارگانیک خودشون هستن، به نظر می رسه سال ۲۰۱۶ پر از سورپرایز از طرف خونواده سلطنتی باشه.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

برد پیت و آنجلینا جولی-پیت

با اینکه برد و آنجلینا مشهور هستن به اینکه زندگی خصوصی شون رو به طور کاملً خصوصی نگه می دارن، ولی این زوج واسه تور مطبوعاتی فیلم “کنار دریا” (By the Sea)، یعنی اولین فیلم شون با هم پس از فیلم “آقا و خانوم اسمیت” در سال ۲۰۰۵، با روشنی صحبت کردن و در مورد فیلمبرداری صحنه های صمیمی، زندگی خانوادگی و سلامت جولی حرفایی زدن و مصاحبه ای انجام دادن که باعث شد اهداف روابط بین زن و شوهرا به طور کاملً از نو تعریف شه.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

تیلور سوئیفت و کلوین هریس

در آخر سال ۲۰۱۴، وقتی سوئیفت در مصاحبه با مجله رولینگ استون گفت که “من اصلاً با جنس مخالف بیرون نمیرم” سر و صدای زیادی به پا کرد. درست در سال بعد یعنی سال ۲۰۱۵، دیدیم که سوئیفت با کسی جز کلوین هریس نمی تونست خوشبخت تر از این باشه. بعد از هفته ها شایعه، این دو در مراسم جوایز موسیقی بیلبورد با نشون دادن صحنه ای صمیمی، وجود رابطه بینشون رو تأیید کردن و حتی در طول تابستون سر از حسابای کاربری اینستاگرام همدیگه در آوردن. تیلور و کلوین تولد تیلور رو در منزل جیمی آیوواین، مدیر اجرایی اپل، در مالیبو جشن گرفتن.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

کریسی تیگن و جون لجند

سال ۲۰۱۵ واسه این زوج محبوب شبکه های اجتماعی، با منتشر کردن وسیع “چهره گریان” تیگن هنگام اعلام برنده شدن لجند در مراسم گلدن گلوب واسه “بهترین ترانه اصلی” در کل اینترنت همراه بود. در ماه سپتامبر شبکه ABC سفارش شروع سریالی کمدی براساس زندگی این زوج رو داد که تولید اجرایی اونو دوش خودشونه. در ماه اکتبر، تیگن و لجند اعلام کردن که قراره فرزنددار شن.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

بلیک شلتون و گوئن استفانی

پس از گذروندن سالی که واسه هر کدوم از دو طرف جدایی به همراه داشت، استفانی و شلتون سر صحنه برنامه The Voiceعشق رو پیدا کردن و حالا این زوج خوشبخت تر از همیشه به نظر می رسن.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو

یکی از جذاب ترین زوجای روی کره زمین (به نظر بعضی رسانه ها) در ماه نوامبر طی مراسمی سه روزه و پر ریخت و پاش در پالم بیچ با همدیگه پیمان زناشویی بستند و حالا خوبیش اینه ورگارا تموم لحظه های مراسم عروسی اش رو در اینستاگرام ثبت کرد که وبسایتای خبری رو با این کارش بسیار راضی کرد.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

دیوید و ویکتوریا بکهام

دیوید و ویکتوریا و خاندانشان با فرزندانی که بطور ماورای طبیعی فتوژنیک هستن در سال ۲۰۱۵ بر اینستاگرام حکومت کردن و واسه همیشه اهداف تصاویر دسته جمعی رو تعریف کردن.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

امل و جورج کلونی

پس از مراسم پر ستاره ازدواجشون در سال گذشته، آقا و خانوم کلونی به زندگی روزمره و عادی خود برگشتند که واسه یه ستاره فیلمای سینمایی محبوب و همسر وکیل حقوق بشرش که معروفیت بین المللی داره، چیزی به طور کاملً طبیعی و عادیه! با این وجود، دوربینای عکاسان و پاپاراتزیا لحظه ای از حرکت نایستاد و لحظه های متفاوتی از این زوج و حضورهای تک و توک اونا روی فرش قرمز ثبت کرد که خیلی از این لحظات به لطف استایل فوق العاده امل، به طور کاملً به یاد موندنی بودن.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

بِنجی مَدِن و کمرون دیاز

دیاز و مدن بطور به طور کاملً غیرمنتظره و یهویی مراسم عروسی شون رو در ماه ژانویه در منزل دیاز در بورلی هیلز برگزار کردن و با این کارشون طرفدارانشان رو در حیرت و بهت باقی گذاشتن. این زوج بعد از ازدواج پنهونی شون بازم بی سر و صدا به زندگی شون ادامه میدن و سوژه دست پاپاراتزیا نمی دن.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

بردلی کوپر و آیرینا شِیه

بردلی کوپر پس از جدایی از سوکی واترهاوس در ماه مارس، عاشق مدل جذاب روس و نامزد قبلی کریستیانو رونالدو، یعنی آیرینا شیک شد.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

جاستین ثیرو و جنیفر انیستون

جنیفر و جاستین در ماه آگوست طی مراسم سورپرایزی در منزل شون در بِل ایر ازدواج کردن. انیستون در مورد جزئیات مراسم عروسی شون به طور کاملً ساکت مونده و فقط به این حد اکتفا کرده که: “ما این شانس قشنگتر رو داشتیم که شادترین لحظه زندگی مون به طور کاملً خصوصی بود و من می خوام اینجا خودخواه باشم و اونو خصوصی نگه دارم!” ولی ثیرو در مورد ماه عسل شون در بورا بورا خیلی ساکت نمونه و خاطره وحشتناک تجربه ای نزدیک به مرگ رو در مصاحبه ای تعریف کرد.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

جو جوناس و جی جی حدید

با اینکه این دو در ماه نوامبر از هم جدا شدن، ولی در پنج ماهی که با هم بودن سر و صدای زیادی به پا کردن. علاوه بر این که عکسای این دو تقریباً در حسابای کاربری همدیگه در اینستاگرام پر شده بود، جوناس در فرش قرمز مهمونی Global Lyme Alliance از جی جی پشتیبانی کرد و حتی جی جی یه موزیک ویدیو رو واسه گروه موسیقی جوناس کارگردانی کرد.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

میلا کونیس و اشتون کوچر

کونیس و کوچر در سال ۲۰۱۴ صاحب یه بچه دختر شدن و در ماه جولای در مراسمی به طور کاملً خصوصی و پنهونی ازدواج کردن. حتی سایتی به نام “کمپ کوکو” از راه طرفدارانشان براشون ساخته شده.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

جانی دپ و اَمبِر هِرد

این زوج در ماه فوریه در جزیره خصوصی جانی دپ با هم ازدواج کردن و از اون پس در فرش قرمزای فیلمای جور واجور همدیگه رو تنها نگذاشته و با هم ظاهر شدن و از هم پشتیبانی کردن. گذشته از اینکه استایل لباس پوشیدن این زوج همیشه موردعلاقه وبسایتای جور واجور بوده، در ماه نوامبر امبر هرد در مورد مادرخواندگی دو بچه دپ به مجله ماری کلیر گفت: “باعث افتخارمه و این بزرگترین و غافلگیر کننده ترین هدیه ایه که تو تموم عمرم گرفتم.”

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

سوفی هانتر و بندیکت کامبربچ

کامبربچ و هانتر پس از اعلام نامزدی شون در ماه نوامبر، اصلاً از سرعتشان کم نکردن و روز ولنتاین سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردن و این درست قبل از حضور پیدا کردن در مراسم اسکار بود، یعنی وقتی که کامبربچ بخاطر بازی در فیلم “بازی تقلید” نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد شد. این دو در ماه ژوئن صاحب پسری شدن که اسمش رو کریستوفر کارلتون گذاشتن.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

ریانا و لئوناردو دی کاپریو

ریانا و دی کاپریو در اوایل سال ۲۰۱۵ با حضور دو نفره در چندین و چند پارتی، توجه کامل همه رو به خود جلب کرده بودن. شایعات در مورد رابطه بین این دو وقتی تموم شد که دی کاپریو در ماه اکتبر با مدلی به نام کِلی رورباخ دوست شد.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

کایلی جنر و تایگا

پر هیاهو ترین زوج شبکه های اجتماعی کایلی و تایگا بودن که بر اسنپ چت حکومت می کنن و حتی در دو موزیک ویدیو با هم ظاهر شدن. بر خلاف شایعات مربوط به جدایی این دو، انگار رابطه اونا از قبل هم محکمتر شده باشه.

جذاب ترین زوجای مشهور دنیا در سال 2015

ترسناک ترین گریمای دنیا

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

هالیوود