امروزه کسی که بدن خود رو پانچ کرده و یا تاتوهای عجیبی داره به اندازه ای که ۵۰ سال پیش جلب توجه می کرد جلب نظر نمی کنه.

بعضی افراد با تغییراتی که در خود انجام میدن مثل افراد عجیب می شن طوری که وقتی به اون ها می نگرید اصلا اون ها رو درک نمی کنین که به چه قیمتی حاضرن به این شکل شن.

اینجا بعضی از این موارد رو می بینیم.

۱.کشیدن پوست: بعضب افراد حلقه ای رو وارد لاله گوش شون می کنن که باعث کشیدن پوست شون می شه. در بعضی موارد افراد این سوراخ ها و حلقه ها رو روی لب و یا بینی خود هم امتحان می کنن. این کار خطر چندانی نداره اما وقتی به اندازه مشخصی کشیده شه دیگه به حالت قبلی خود باز نمی شه.

۲.دوشاخه کردن زبون: در این حالت زبون به دوقسمت و مانند چنگال می شه. جراحان پلاستیک به خاطر آسیبی که این کار می رساند، این جراحی رو انجام نمی بدن و این کار به صورت غیر قانونی صورت می گیرد.

۳.تزریق سرم: این کار با اینکه بزرگ به نظر می رسد موقته. این کار از اون جهت که وسایل مورد استفاده خوب استریل شده ان یا نه خطرناکه. البته این ماده باید زیر پوست تزریق شه و اگه از این ناحیه وارد خون شه مشکلات جدی ای رو جفت و جور می کنه.

۴.جایگذاری ترنس درمال: بعضی مواقع اصلا نمی شه کسی رو فهمید. این مورد یکی از نمونه های اون هستش. در این مورد جسم جامدی زیر پوست فرد قرار می گیرد تا مثل شخصیت کارتونی با یه فیلم شن. بیشتر پزشکان به بیماران واسه عفونت های احتمالی اخطار میدن و نمی تونن کاری بکنن.

ترسناک ترین انگل های دنیا +عکس

ترسناک ترین تاب دنیا + عکس

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *