face

نوجوون ۱۷ ساله ای که بدون بینی و چشم به دنیا اومد، حالا با هیجان بسیار واسه عمل جراحی ساخت بینی از دنده هاش آماده می شه.

به گزارش خبرگزاری مهر، کسیدی هوپر نوجوون ۱۷ ساله اهل کارولینای شمای روز ۳۱ ژوئیه ( ۹ مرداد) تحت عمل جراحی ساخت بینی از دنده هاش قرار میگیره.

ایشون در ماه ژوئن تحت عمل جراحی مقدماتی قرار گرفت که طی اون یه تیکه پوست روی صورتش جایی که قراره بینی در اونجا قرار گیرد، گذاشته شد.

این نوجوون امیدواره پس از این عمل جراحی بتونه اولین شغل جداگونه خود رو در کتابخونه نابینایان بدست بیارن و ارتباطات روزمره جداگونه خود رو بنا کنه.

ایشون گفت که واسه انجام آخرین جراحیا بسیار هیجان انگیزه و کم کم به داشتن بینی مثل همه نزدیک می شه.

این درحالیه که پزشکان واسه رسیدن به این مرحله شش سال وقت صرف کردن تا اونا در مرحله ای قرار بگیرن که بتونن واسه کسیدی هوپر نوجوونی که از خود جربزه زیادی ساخته یه بینی بسازن، چون که این پروسه ظریف به توصیف پزشکان مثل بناکردن پایه های یه خونه بود.

شرایط کسیدی از اول تولد پزشکان رو متعجب کرده بود مخصوصا این حقیقت که این دختر سالم و سرحاله.

تا امروز دشوارترین بخش این شرایط نادر واسه کسیدی هوپر کنار اومدن با دشواریهای روابط اجتماعی بوده.

در جراحی که ایشون آخر هفته جاری داره، استخوانها و غضروفهایی از قفسه سینه اش ورداشته می شه تا قسمت پایین پیشونی جانشین بینی ایشون شن. دوستان و خونواده این دختر نوجوون یه سایت واسه جمع آوری کمکهای مردمی طراحی کردن تا بتونن هزینه های جراحی رو تأمین کنن.

این را هم حتما بخوانید :   جنایتکارترین همسران تاریخ +عکس

بیمه پزشکی این خونواده ۸۰ درصد از هزینه ها رو پوشش میده.

دکتر دیوید متیوز جراح کسیدی قبل از به کار گیری غضروفها و استخوانها واسه ساخت بینی یه غشا رو روی صورت ایشون قرار داده و گفته شده که بینی ساخته شده بوسیله پزشکان واسه این نوجوون از پوست بهره مند می شه.

دکتر شرارد ای تاتوم مدیر بخش جراحی بازسازی صورت در بیمارستان کودکان آپ استیت گولیسانو در نیویورگ گفت: بینی هم  مثل گوشه، چیزی که مشاهده می شه کاربردی نیس، خیلی از مردم بینی خود رو در نتیجه وقوع یه و یا دچار شدن به سرطان از دست میدن و خوب نفس میکشن و مشام خوبی دارن به این معنا که حس بویایی اونا بازم کار می کنه. بینی چیزیه که ما توقع داریم مشاهده کنیم اما وجود اون اجباری نیس.

noindex

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *