جراحی پلاستیک

طبق یافته های حاصل از یه تحقیق جدید ، جراحی پلاستیک معمولا” باعث می شه که افراد حدود ۹ سال از سن واقعی شون جوانتر به نظر برسن.

محققان واسه اینکه دقیقا” بفهمن جراحی پلاستیک چقدر روی افراد جور واجور تاثیر میذاره وچند سال افراد رو جوانتر می کنه ، یه تحقیق بسیار کامل انجام دادن و یافته های این تحقیق رو در تاریخ ۲۰ فوریه منتشر کردن.

محققان دانشگاه تورنتو تحقیقات خود رو روی ۶۰ تقاضا کننده عمل جراحی پلاستیک انجام دادن. سن این افراد ۴۵ تا ۷۲ سال بودو همه اونا میخواستن تحت عمل جراحی پلاستیک صورت قرار بگیرن. این خواهندگان به سه گروه تقسیم شدن ، گروه اول کسائی بودن که قرار بود صورت و گردنشون رو عمل کنن ، گروه دوم متقاضیانی بودن که میخواستن صورت ، گردن و پلکشون رو عمل کنن و گروه سوم کسائی بودن که تصمیم گرفته بودن صورت ، گردن ، پلک و پیشونی خود رو عمل کنن.۴۰ نفر داوطلب از بین دانشجویان پزشکی انتخاب شدن تا با دیدن عکسهای این افراد سن اونا رو حدس بزنن.

یافته های بدست اومده از این تحقیق نشون داد که سن این افراد قبل از انجام عمل جراحی بطور متوسط حدود ۱.۷ سال جوانتر از سن واقعی اونا به نظر می رسید و بعد از انجام عمل جراحی این رقم افزایش زیادی داشت و سن این افراد بطور متوسط حدود ۸.۹ سال جوانتر از سن واقعی شون به نظر می رسید.

فرق سن واقعی این افراد و سن حدس زده شده بوسیله دانشجویان بعد از عمل جراحی در گروه های جور واجور به طور کامل” متفاوت بود.در گروه اول این فرق ۵.۷ سال ، در گروه دوم ۷.۵ سال و در گروه سوم ۸.۵ سال بود.

امتیازات و مشکلات روش های جور واجور کاشت و پیوند مو

تفاوتای عمل کوچیک کردن و لیفت سینه

جراحی زیبایی جراحی پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *