جریان دستمالای مرطوب و دختر دانشجو!!

یه چند وقت پیش دختر جوونی با مراجعه به کلانتری ۱۴۸ انقلاب تهران ماجرای عجیبی رو پیش روی پلیس قرار داد که تازگی داشت. دختر ۲۱ ساله در تحقیقات گفت: «می خواستم به دانشگاه بروم که سوار اتوبوس شدم.

زن جوونی که در صندلی بغل دستی ام نشسته بود خیلی باکلاس و شیک به نظر می رسید، دیدم که به صورتم خیره شده تا اینکه لبخندی زد و سرصحبت رو باز کرد. وقتی شنیدم که با یه دکتر پوست آشناست و دستمال مرطوبی سراغ داره که باعث از بین رفتن لک و جوش صورتم می شه خوشحال شدم. می گفت دستمال ها بی خطر هستن و هر شب باید اون رو روی صورتم بذارم تا پوستم بازسازی شه. «فریماه» همون لحظه یه سری دستمال مرطوب به من داد و خواست شماره موبایلش رو داشته باشم و اگه دستمال ها تاثیر خوبی روی صورتم گذاشتن با ایشون تماس بگیرم تا سفارش بده از اروپا برام بیارن. همون شب دستمال مرطوب رو روی صورتم گذاشتم. حس خوبی به من دست داد. از اون به بعد هر شب این کار رو می کردم. یه هفته نشده بود که با فریماه تماس گرفتم و بسته جدیدی از دستمال ها رو سفارش دادم. همدیگه رو دیدیم و اون با گرفتن ۲۰ هزار تومن دستمال ها رو به من فروخت».

دختر دانشجو اضافه کرد: «هر شب مرتب دستمال ها رو استفاده می کردم و اگه اونا رو به صورتم نمی گذاشتم نمی تونستم بخوابم و نیمه های شب از خواب می پریدم. اصلا تصور نمی کردم که معتاد دستمال ها شده ام. کم کم وقتی از دستمال ها استفاده نمی کردم خمار و خواب آلود می شدم. خواهرم که از نزدیک شرایط منو دنبال می کرد ترسیده بود، طوری حرف می زد که انگار مطمئنه من مواد مصرف می کنم اما نمی قبول کردم. هر بار با فریماه تماس می گرفتم قیمت دستمال ها رو چندین برابر بالا می برد. سومین بار بود که ۱۰۰ هزار تومن خواست، ناچار بودم بپردازم. هر هفته وقتی با فریماه تماس می گرفتم چون می دونست وابستگی شدیدی به دستمال ها دارم قیمت رو بالاتر می برد. خواهرم که بیشتر متوجه رفتارها و بی تابی های من شده بود خونواده رو در جریان قرار داد. اصرار داشتن آزمایش بدهم. من تصور نمی کردم اینجور جواب عجیبی بشنوم، به خاطر همین قبول کردم و آزمایش دادم. نتیجه باورنکردنی بود.

در خون من یه نوع ماده مخدر به نام «ال سی من» وجود داشت که از راه پوست و دستمال های مرطوب منو معتاد کرده بود. وقتی با فریماه تماس گرفتم و شنید می دانم چه بلایی بر سر من آورده تماس رو قطع کرد و از اون به بعد گوشی اش خاموشه. من از این زن که می تونه دخترهای دیگه رو هم فریب دهد، شاکی هستم». ماموران با شنیدن ادعاهای دختر دانشجو به بررسی های تخصصی دست زدن و فهمیدن «ال سی من» یه نوع ماده مخدر سوییسی بوده و از راه اروپا وارد ایران شده.

ماموران به این نتیجه رسیدن که فریماه با اطلاع از اینکه دستمال ها اعتیاد آور هستن، سوار اتوبوس یا مترو به جذب مشتری از بین دختران جوون پرداخته و با به کار گیری نبود آگاهی اونا به خطری که در پیش دارن اول با قیمت های پایین دستمال های «ال سی من» رو در اختیارشون گذاشته بعد با اعتیاد طعمه هاش پول زیادی به جیب می زند.

تحقیقات در این باره که باند سازمان یافته ای به اینجور اقدام خاموشی دست می زند ادامه داره.

 

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *