مدیر امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: هیچ موجود عجیبی در منطقه باستانی تنگ قیر ایلام کشف نشده.

مسئولان میراث فرهنگی ایلام  نسبت به بلوتوث جعلی مبنی بر وجود آدم کوتوله در  منطقه باستانی تنگ قیر عکس العمل نشون دادن.

محمد نواللهی اضافه کرد: بلوتوث کشف آدم های کوتوله در منطقه تنگ قیر شهرستان شیروان چرداول جعلیه.

ایشون گفت: اظهارات بعضی از کارشناسان مبنی بر احتمال زیستن موجودات عجیب الخلقه در این منطقه و نبود تکذیب اون، موجب استرس اذهان عمومی می شه، این در حالیه که با در نظر گرفتن بررسی و اسناد موجود تا الان هیچ موجود خارق العاده ای در منطقه باستانی تنگ قیر ایلام کشف نشده.

این مسئول با اشاره به اینکه در بعضی از مصاحبه ها اعلام شده که چند قاچاقچی به قصد حفاری غیرمجاز و پیدا کردن گنج در این محدوده مشغول حفاری غیرمجاز بودن که به این موجودات عجیب الخلقه رسیدن، تاکید کرد: چیجوری ممکنه که آدمای کوتوله در عملیات حفاری کشف شن.

ایشون از مسئولان امر خواهان برخورد جدی با سازندگان این سخنان الکی و جعلی شد و گفت: چند سال پیش فیلمی از راه موبایل در بین مردم استان ایلام پخش شد مبنی بر اینکه جسدی واسه یکی از پادشاهان هخامنشی در شهرستان دره شهر کشف شده که به دنبال این شایعه مسئولان با بررسی های لازم و دقیق به این نتیجه رسیدن که این فقط یه بلوتوث جعلی بوده و جسدی در کار نیس.

گفتیه در چند روز گذشته بلوتوثی از طریق گوشی موبایل در بین مردم ایلام رد و بدل شده که در اونا فیلم آدم کوتوله به تصویر کشیده شده. براساس روایت های جاری هفته گذشته که بازم بین مردم ایلام دهن به دهن نقل می شه: بین عملیات راهسازی در محور ایلام – حمیل به کرمانشاه و در منطقه ای به نام تنگه قیر دو آدم کوتوله پیدا شده که یکی از اونا فرار کرده و دیگری حالا پیش کارگران شرکت راهسازی این محوره.

طبق فیلم و تصاویر این بلوتوث، این آدم کوتوله ها با ظاهر و بدنی سراسر مودار حدود ۳۰ سانتی متر قد دارن و بر بازوی سمت راست یکی از اونا انگشتر یه آدم عادی قرار داره که نشون دهنده اندازه بازوی ایشون برابر با انگشت فردی معمولیه.

آلامتو به شکل اختصاصی این رو واسه شما عزیزان آماده دانلود کرده.

دانلود با فرمت 3gp دانلود کلیپ | حجم : ۱.۵ مگابایت

 

 

بازنشر :

منبع خبر :

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *