مصاحبه  نکردن بازیکنان تیم ملی تا قبل از بازی با لبنان حرف و حدیثای بسیاری رو باعث شد تا جایی که انگار به قهر رسانه ها از تیم ملی رسید و فاصله بین تیمی که قراره به جام جهانی صعود کنه با مهمترین پشتیبانی کننده هاش بیشتر و بیشتر شد.

اما اتفاق بدتر آنجاست که بدونیم قراره این فاصله با شکست مقابل لبنان بیشتر و بیشتر هم بشه.

به نظر می رسه بازیکنان تیم ملی عزمشونو جزم کردن به سکوت شون در قبال رسانه ها ادامه و از انجام مصاحبه دوری می کنن. این اتفاق طی دو سه روز گذشته که کاروان تیم ملی از بیروت به تهران برگشته به روشنی دیده می شه و تقریبا همه بازیکنان تیم ملی یا گوشی موبایل شون رو خاموش کردن یا در دسترس نیستن.

یکی از بازیکنان آبی پوش تیم ملی روز گذشته در این مورد با ترس گفت: «خواهش می کنم اصلا ننویسین به من زنگ زدید.»

با این شرایط شاید به مصاحبه با بازیکنان ملی پوش در بین بازیای هفته هشتم لیگ برتر هم نباید دل خوش کرد چون که می گن ملی پوشان در تصمیم شون مصرند و حتی واسه قانون شکنا جریمه تعیین کردن!

می گن بازیکنان تیم ملی در بین خودشون اعلام کردن هرکی مصاحبه کنه ۵۰۰ دلار جریمه می شه تا واسه اونایی که وسوسه می شن به خبرنگاران جواب بدن خط قرمز پر هزینه ای تعیین کرده باشن.

با در نظر گرفتن این اتفاق باید منتظر دوران طولانی تر قهر ملی پوشان از رسانه ها باشیم هر چند با شکست گذشته واقعا حرفی هم واسه گفتن نمونده و واسه آشتی باید تا روز بازی با کره جنوبی تو تهران منتظر بمونیم.

جریمه ملی پوشان سایت گل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *