رییس پلیس پیشگیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران و فرمانده انتظامی شهریار، جزئیات ربوده شدن «سارینا»ی ۴ ساله رو که چندی قبل از داخل پاساژی در شهرک اندیشه ربوده شده بود رو معلوم کرد.

سرهنگ سید نقی افتخاری در تشریح این خبر با توضیح دادن این موضوع که در ساعت ۱:۵۰ ظهر ۱۱ آبان ماه خونواده ای سراسیمه و مضطرب به کلانتری ۱۶ اندیشه مراجعه کردن، گفت: اعضای این خونواده در حالی که شدیدا مضطرب بودن اعلام کردن که دختر ۴ ساله اونا «سارینا» از داخل یکی از پاساژهای این منطقه به شکل مشکوکی مفقود شده.

رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با توضیح دادن این موضوع که به توجه به حساسیت موضوع و نوع گزارش دریافتی بدون این دست اون دست کردن تیم خاص ای واسه پیگیری این موضوع تشکیل شد، گفت: کارآگاهان پلیس بدون این دست اون دست کردن محلای احتمالی رو که به نظر می رسید این دختر در اون مناطق وجود داشته باشه، مورد بررسی قرار داده و حتی معابر ورودی و خروجی شهرک اندیشه رو هم مورد کنترل و ایست بازرسی قرار دادن.

ایشون با توضیح دادن این موضوع که با در نظر گرفتن همه اقدامات انجام شده در مورد پیدا کردن هرچه سریعتر این دختر ۴ ساله، اقدامات به ثمر نرسید گفت: کارآگاهان در مرحله بعدی جست و جوی این دختر تصاویر منتشر شده ایشون رو در همه مناطق اندیشه منتشر کردن.

افتخاری با توضیح دادن این موضوع که یه روز پس از منتشر کردن تصویر «سارینا» در منطقه اندیشه یه راننده تاکسی با تماس با مرکز فوریتای پلیسی ۱۱۰ ، پرده از راز ربوده شدن «سارینا» برداشت، گفت: این راننده تاکسی که به دلیل ترس از یکی از تلفنای عمومی شهر اندیشه تماس گرفته بود، در اظهارات خود اعلام کرد که در ۱۱ آبان ماه زنی رو از فاز یه اندیشه سوار خودروی خود کرده و جلوی پاساژی که «سارینا» از داخل اون ربوده شده بود پیاده کرده و پس از یه مدت این زن جوون به همراه دختربچه ای که بعدا مشخص شد «سارینا» است به یه مجتمع مسکونی منتقل کرده.

افتخاری با توضیح دادن این موضوع که پس از اظهارات این راننده تاکسی، شناسایی ایشون در دستور کار کارآگاهان پلیس فرماندهی انتظامی غرب استان تهران قرار گرفت، گفت: آخرسر این فرد شناسایی و واسه اظهارات بیشتر خود به فرماندهی انتظامی شهریار دعوت شد.

ایشون با توضیح دادن این موضوع که این فرد در اظهارات خود بیان کرد که این زن جوون پس از انتقال سارینا به خودرو، در مقابل یه مجتمع مسکونی پیاده شده، گفت: با حضور ماموران پلیس در محل مجتمع، مشخص شد که این مجتمع ۱۸۶ واحد مسکونی داره.

افتخاری با توضیح دادن این موضوع که کارآگاهان با تحقیقات گسترده و فنی به این نتیجه رسیدن که در شش واحد مسکونی این مجتمع شش زن به تنهایی زندگی می کنن گفت: حلقه تحقیقات کارآگاهان تنگ تر شد و اونا پس از بررسیای فنی و پلیسی به این نتیجه رسیدن که ۵ زن تنها که در مجتمعا زندگی می کردن هیچ نقشی در ماجرای ربوده شدن «سارینا» ندارن.

فرمانده انتظامی شهریار با توضیح دادن این موضوع که سر نخای کارآگاهان پلیس به زنی ۳۸ ساله به نام طیبه که در یکی از واحدهای مسکونی این مجتمع به تنهایی زندگی می کرد رسید، گفت: در حالی که همه سرنخا نشون از نقش این زن در ماجرای ربوده شدن طفل ۴ ساله داشت اما این زن پاسخگوی تماسای ماموران پلیس نبود و درب واحد مسکونی خود رو واسه ماموران باز نمی کرد که با هماهنگیای پایانی و خاص با دادستان شهریار حکم ورود ماموران به واحد مسکونی این زن اخذ و ماموران تونستن به واحد مسکونی طیبه ورود کنن.

افتخاری با توضیح دادن این موضوع که این ماموران پس از حضور در واحد مسکونی این زن به این نتیجه رسیدن که ایشون به همراه دختری ۴ ساله که بسیار مثل «سارینا» بود در حال گفت وگو و بازیه گفت: خونواده «سارینا» واسه شناسایی ایشون به محل دعوت شدن که این خونواده طفل ۴ ساله خود رو مورد شناسایی قرار دادن.

افتخاری با توضیح دادن این موضوع که تحقیقات نشون داد که «طیبه» با وجود ۳۸ سال سن تا کنون سه بار ازدواج ناموفق داشته گفت: این فرد در اظهارات اولیه خود بیان کرد که از همسر سوم خود دارای دختربچه ایه اما همسر ایشون اجازه ملاقات به اون رو نمی ده.

افتخاری با توضیح دادن این موضوع که این فرد در اظهارات خود بیان کرد که «طیبه» مدعی شده که در روز حادثه چهره زیبای «سارینا»، توجه ایشون رو جلب و مبادرت به دزدیدن ایشون از داخل پاساژ کرده، گفت: الان تحقیقات از این زن ادامه داره و متهم با قرار قانونی در اختیار زندانه.

فرمانده انتظامی شهریار اضافه کرد: پرونده واسه تحقیقات بیشتر و هم اینکه تعیین انگیزه تامه متهمه در اختیار کاراگاهان پلیس آگاهی شهریار قرار داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *