جزئیات قتل یه جوون از راه  برادران قرایی

پس از منتشر کردن خبر درگیری امیر و علیرضا قرایی با دو جوون بر سر مبلغ سه میلیون تومن پول و قتل یه جوون از راه شمشیر سامورایی به دست امیر قرایی، روح اله داداشی و فرامز خود نگاه پس از اعلام تاسف فراوون این قتل رو غیر عمد خوندن.

روح اله داداشی قهرمون قویترین مردان جهان گفت: «چهارشنبه هفتم اردیبهشت بدیش اینه دو تن از ورزشکاران قویترین مردان واسه وصول طلب به یکی از شهروندان مراجعه کردن که این موضوع یهو به درگیری شدید با اسلحه سرد منجر شد. بدیش اینه این درگیری منتهی به قتل ناخواسته یکی از شهروندان به دست امیر قرایی با مشارکت علیرضا قرایی شد. این قتل به طور کامل ناخواسته بوده و برادران قرایی نمی خواستن این اتفاق پیش بیاد.»

فرامرز خودنگاه رئیس کمیته قویترین مردان ایران هم در این مورد گفت: «بدیش اینه این اتفاق صحت داره و انگار امیر قرایی و علیرضا قرایی در این قتل شریک بودن و امیر قرایی باعث مرگ منتهی به قتل شده و علیرضا قرایی هم ایشون رو همراهی کرده.»

باید اینم بگیم که، این قتل پس از درگیری میان دو داداش از قویترین مردان و دو جوون دیگه در غرب تهران منطقه جنت آباد چهارشنبه هفتم اردیبهشت اتفاق افتاد. این گزارش حاکیه، دیگه جوون حاضر که از دوستان مقتول بوده هم از ناحیه انگشتان دست آسیب جدی دیده.

پس از تحقیقات لازم و تکمیل پرونده، مراجع قضایی قضاوت در این باره رو انجام میدن ضمن اینکه امیر قرایی پس از فوت این جوون خود رو به مراجع قضایی معرفی کرده.

این را هم حتما بخوانید :   جذاب ترین چشم، مو، لب و بینی را کدام زنان دارند؟

منبع: khabaronline.ir

جمع آوری: آلامتو

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *