yaranehزمان ثبت نام خواهندگان دریافت یارانه نقدی از ۲۰ تا آخر فرودین ۹۳ اعلام شد.

ثبت نام از سرپرستان تقاضا کننده نیازمند یارانه نقدی در سال ۹۳ به طور همزمان از ۲۰ فروردین ماه جاری در سراسر کشور و از راه سایت رفاهی شروع می شه.

به گفته سازمان هدفمندسازی یارانه ها، ثبت نام از سرپرستان تقاضا کننده نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی اونا «صفر» است از صبح روز ۲۰ فروردین ماه جاری، به طور همزمان در سراسر کشور و از راه شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir و یا از راه مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداریا و فرمانداری ها انجام می شه.

هم اینکه سرپرستان تقاضا کننده نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی اونا «یه» است هم باید در روز دوم ثبت نام یعنی ۲۱ فروردین ماه جاری مبادرت به نام نویسی در سایت رفاهی کنن.

سرپرستان تقاضا کننده نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «دو» در روز ۲۲ فروردین، عدد «سه» در روز ۲۳ فروردین، عدد «چهار» در روز ۲۴ فروردین، عدد «پنج» در روز ۲۵ فروردین، عدد «شش» در روز ۲۶ فروردین، عدد «هفت» در روز ۲۷ فروردین، عدد «هشت» در روز ۲۸ فروردین و در آخر عدد «۹» در روز ۲۹ فروردین ماه جاری انجام می شه.

هم اینکه روزای ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه جاری به ثبت نام از سرپرستان خونواده های تقاضا کننده یارانه نقدی تعلق داره که درزمان ۱۰ روز قبل به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده ان.

یادآور می شه ثبت نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت www.refahi.ir امکانپذیر هستش و آدمایی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنن که دسترسی به اینترنت ندارن هم می تونن به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و هم اینکه شوراهای اسلامی محلی و فرمانداریها، بخشداریها و استانداریها و مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مراجعه کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *