جزئیات واریز بنزین نوروزی , هدیه دولت به مردم!

رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور از تخصیص بنزین نوروزی قبل از شروع سفرهای نوروزی خبر داد و گفت: این بنزین قبل از اواخر اسفند ماه در کارت سوخت شهروندان شارژ می شه……

محمد رویانیان روز جمعه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به این که سهمیه بنزین ۱۰۰ تومانی در سال آینده هم در کارت های سوخت باقی مونده و نمی سوزد، گفت: در عین حال رانندگان می تونن به طور همزمان از دو اندازه سوخت به طور همزمان استفاده کنن.ادامه مطلب …

ایشون با اشاره به این که رانندگانی که تا الان از سهمیه ۴۰۰ تومانی خود استفاده نکرده ان این سهمیه هم بازم در کارت های سوخت اون ها ذخیره می شه، اضافه کرد: سهمیه نوروزی به زودی تصویب شده و با در نظر گرفتن دستور رییس جمهوری واسه تسریع در سفرهای نوروزی، قبل از شروع این سفرها در کارت سوخت رانندگان واریز می شه تا واسه سفرهای نوروزی مشکلی نداشته باشن.

رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور تاکید کرد: این سهمیه به غیر از سهمیه اسفند و فروردینه که در کارت های سوخت واسه انجام سفرهای نوروزی واریز می شه.

ایشون گفت: در سال آینده هم بازم سهمیه بنزین ۱۰۰ ، ۴۰۰ و ۷۰۰ تومانی عرضه می شه.

ایشون از کاهش ۲۰ درصدی مصرف سوخت به خصوص در بخش گازوئیل با اجرای قانون هدفمندی یارانه ها خبر داد و گفت: قیمت منطقه ای گازوئیل و نفت زیاد شده و با امید به اینکه با سامانه های هوشمند و تصمیمات فکر کرده شده جلوی قاچاق گازوئیل در کشور گرفته شه.

رییس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور با اشاره به این که قبل از هدفمندی یارانه ها اندازه مصرف بنزین در کشور ۶۳ میلیون لیتر در روز بود، اضافه کرد: هم حالا این رقم به حدود ۵۱ میلیون لیتر کم شده.

ایشون شبکه موثر مترو و اتوبوس رو یکی از چیزای مهم پیشرفت حمل و نقل به خصوص تو تهران بیان کرد و گفت: این یکی از نگرانی های اصلی مسوولانه.

 

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *