asalبه گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، روز ۱۲ فروردین ماه بود که خبر درگذشت «عسل بدیعی» به دلیل مسمومیت دارویی در بیمارستان لقمان منتشر شد.

بدون این دست اون دست کردن پس از منتشر کردن این خبر، بعضی سایتا شروع به شایعه پراکنی درباره دلیل فوت این هنرمند کردن و تلاش کردن تا مرگ «عسل بدیعی» رو به گونه دیگری نشون بدن.

این وسط «سید عزت الله ضرغامی» رئیس سازمان صداوسیما ضمن انتشار پیام تسلیت به خونواده مرحوم بدیعی، «سید تقی سهرابی» مدیر کل روابط عمومی سازمان صداوسیما رو هم مامور کرد که در کنار خونواده ایشون پیگیر مسائل مربوط بهش باشن.

سید تقی سهرابی که همیشه در رابطه و همراه خونواده بدیعی بوده، در گفت وگو با خبرگزاری فارس گفت: تموم دلایل و قرائن موجود نشون میده که مطالب منتشر شده در مورد شایعات درباره مرگ مرحوم عسل بدیعی کذب محضه.

مدیر کل روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به توجه خاص رئیس  سازمان صداوسیما به هنرمندان و دستور تکراری واسه پیگیری مسائل و مشکلات اونا اضافه کرد: مرحوم بدیعی که در سالای فعالیت هنری خود با اجرای نقشای ارزش مدار در سریالای موندگار و فیلمای تلویزیونی حضور موثری داشت، جایگاه خاصی مانند همه هنرمندان در رسانه ملی داره. طبق این طبیعیه که وضعیت ایشون واسه ما مهم باشه طوری که شخص رئیس سازمان واسه ایشون پیام تسلیت دادن و ارسال همین پیام در این سطح نشون روشنی از کذب بودن اخباریه که خلاف واقعیت در مورد این هنرمند در روزای گذشته منتشر شد.

: پس از اینکه خبر بستری شدن خانوم بدیعی در بیمارستان لقمان به ما داده شد، به این بیمارستان مراجعه و پیگیر موضوع شدیم که در همون بدو امر پزشکان معالج موضوع خودکشی رو منتفی دونستن.

سهرابی گفت: پس از بررسیای کامل پزشکی مشخص شد که نخاع ایشون از پشت گردن دچار ضایعه شده و همین موضوع منتهی به مرگ مغزی ایشون شده.

: به گفته خونواده ایشون مرحوم بدیعی حتی سابقه قبلی مریضی قلبی هم نداشته و روز حادثه هم به خونواده اش اعلام می کنه که حالش خوب نیس و دچار سردرد شدید و تهوعه. پس از اینکه مریضی ایشون ادامه پیدا می کنه، از طرف خونواده به بیمارستان منتقل می شه که در بیمارستان اول تشخیص مسمومیت داده می شه و اعلام می کنن که خانوم بدیعی باید به این بیمارستان منتقل شه.

سهرابی اظهارداشت: این انتقال و اعلام تشخیصای چندگانه که در مراحل اولیه درمان هم طبیعیه موجب بروز این شایعات شد.

ایشون گفت: همونجوریکه همه حاضران در مراسم تشییع دیدن، خانوم بدیعی روز اول فروردین هم متنی به طور کامل امیدوارانه و شامل برنامه ریزی واسه سال جدید نوشته بود و پیوند اینجور مواردی بهش شک نداشته باشین چیزی جز آزردگی روح ایشون رو به دنبال نداره.

عسل بدیعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *