به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران و آلامتو ؛ جزیره ای غیر عادی در اقیانوس آروم واقع شده، طوریکه بعضی وقتا این جزیره به دو قسمت تقسیم می شه ولی دوباره به طور خودکار تبدیل به یکی می شه.

۱) جزیره دوار

جزایر عجیب

مدتها قبل، یه کشتی باری یونانی چرخش یه وسیله بزرگ در فاصله ۱۰۰۰ متر جلوتر از خود رو تماشاگر بود. اونا فکر می کردن که اون یه هیولا بزرگه و به طور کامل ترسیده بودن. پس از نزدیک شدن متوجه یه جزیره شدن که با سرعت بسیار سریع در حال چرخشه. در سریعترین حالت این جزیره در هر دقیقه یه دور می زند و در آروم ترین حالت هر ۱۲ دقیقه یه دور می زند. به چه دلیل یه جزیره در اقیانوس باید خود رو بچرخونه؟!

محققین هنوز پاسخی واسه اون پیدا نکرده ان.

۲) جزیره ای که می تونه از وسط جدا و دوباره ترکیب شه

جزایر عجیب

این جزیره غیر عادی در اقیانوس آروم واقع شده. بعضی وقتا این جزیره به دو قسمت تقسیم می شه ولی دوباره به طور خودکار تبدیل به یکی می شه. هیچ پیش بینی وقتی واسه تقسیم و ترکیب جزیره وجود نداره.

جدا بودن اونا دست کم ۱-۲ روز و بعضی وقتا ۳-۴ روزه و فاصله این دو قسمت از هم به ۴ متر هم می رسد.

۳) جزیره سمور

سمور جزیره ای فقط در نزدیکی ساحل شرقی کانادا هستش. این جزیره بدون هیچ موجود زنده مثل حیوانات و گیاهانه. و تنها سنگای سبز در نزدیکی جزیره هست. عجیب ترین چیز اینه که هر زمان که یه کشتی به نزدیکی جزیره می رود قطب نمایش از کار می افتد! بعضی مردم به اون جزیره مرگ می می گن.

۴) جزیره گریه

جزایر عجیب

وقتی که نام این جزیره رو می ببینن شاید بدونین درباره چی چیزی صحبت می شه. بله، در این جزیره شما یه صدای گریه عجیب در طول روز و شب خواهید شنید. به نظر می رسد این صداها همیشه شنیده می شدن.

بعضی وقتا صداها مانند ضجه و زاری کردن پرنده ها هستش. تاریک، دلگیر و وحشتناکه. هروقت یه کشتی از اونجا می گذره مسافران اون احساس کنجکاوی و حیرت می کنه اما تا کنون هیچکی جربزه رفتن به جزیره رو نکرده که به ما بگه در اونجا چه می گذره؟

۵) جزیره سفرکننده

جزایر عجیب

دلیل عجیب بودن این جزیره چیه؟ این جزیره شاید پا داره چون حرکت می کنه! به خصوص وقتی که باد خیلی شدید میاد مانند یه قایق که بازه جابجا می شه و از اونجا که باد در دریا روز و شب می وزد این جزیره در ۲۰۰ سال گذشته ۲۰ کیلومتر جابجا شده. در واقع در هر سال ۱۰۰ متر حرکت کرده.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟

بازنشر باشگاه خبرنگاران جزیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *