سردار حسن کرمی – فرمانده انتظامی استان اصفهان – دیروز ضمن تشریح ماجرا گفت: براساس تحقیقات انجام شده ۱۳ زن و مرد که دو تن از اونا زن و شوهر، دو تن آبجی و داداش و سه تن هم کمترین مذهبی بودن از ساعت ۶ بعدظهر ۳ خرداد در یکی از باغای خمینی شهر جشنی برپا کرده و سرگرم رقص و پایکوبی بودن که حدود ساعت یازده و نیم شب یهو ۱۲ مرد نقابدار وارد باغ شدن. اونا پس از تهدید حاضران با چاقو، ۷ مرد جوون رو در اتاقک انتهای باغ نگه داشتن.

بعد ۶ زن و دختر رو سوار بر خودرو به باغی متروکه در شعاع ۱۵۰۰ متری همون باغ برده و ۴ تن از اونا رو مورد تجاوز و آزار و اذیت قرار دادن. اما دو زن دیگه با ادعای اینکه باردار هستن از گزند متجاوزان در امان موندن.

از طرف دیگه ساعت ۱۰ دقیقه بامداد به دنبال تماس تلفنی یکی از زنان، مأموران پلیس راهی محل حادثه شده و حدود شش دقیقه بعد به اونجا رسیدن. اما هر ۱۲ شرور شیطان صفت فرار کرده بودن. با شروع زیرو رو کردن و گشتن های خاص پلیسی و تحقیق از شاهدان مشخص شد یکی از متهمان یه مرد سالخورده – سرایدار باغ همسایه – بوده.

پس بدون این دست اون دست کردن اونو بازداشت کردن. اما ایشون منکر ماجرا شد. این در حالی بود که یکی از شاهدان گفت: ساعتی قبل همین مرد رو همراه چند تن دیگه دیده که از بالای دیوار همسایه سرگرم تماشای دختران و پسران حاضر در میهمانی بودن. اینجوری متهم که چاره ای جز بیان حقیقت نمی دید لب به اعتراف گشود و هویت ۱۱ متهم دیگه رو معلوم کرد.

مأموران پلیس آگاهی هم در کمتر از ۲۴ ساعت ۵ تن از متهمان رو شناسایی و دستگیر کردن.

یکی از اونا در تشریح ماجرا گفت: سرایدار باغ همسایه وقتی متوجه تشکیل میهمانی در باغ مجاور شد تماس گرفت و از ما دعوت کرد واسه تماشا به اونجا بریم. از اونجا که دیوار باغ کوتاه بود خیلی راحت میهمانان رو می دیدیم. در حالی که ساعتا به تماشا نشسته بودیم یهو وسوسه شده و پس از زدن نقاب وارد باغ شدیم. مردهای حاضر در جشن که حالت طبیعی نداشتن در برابر ما هیچ مقاومتی نکردن و…

الان هم تیم پلیس به سرپرستی سرهنگ حسین زاده – رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان – در تلاش واسه دستگیری ۷ شیطان صفت فراری پرونده هستن که به احتمال زیاد از استان اصفهان فرار کردن. بررسی سوابق متهمان نشون میده ۱۰ تن از اونا سابقه دار هستن و سوابقی از جمله خرید و فروش مواد مخدر، مشروبات الکلی، نزاع و درگیری دارن.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان هم اینکه گفت: افراد در محدوده خصوصی خود آزادند و براساس قانون، کسی نمی تونه به رفتار مردم در حریم خصوصی اونا متعرض شه.

به گفته سردار کرمی، این جنایت مشکی منظم نبود و میانگین سنی متجاوزان هم از ۲۵ سال به پائینه.

دکتر انصاری، رئیس کل دادگستری استان اصفهان هم در این باره گفت: به تموم آدمایی که به امنیت و حریم خصوصی مردم تجاوز کنن، اخطار می دیم که دستگاه قضایی به طور قاطع با اونا برخورد می کنه. این پرونده هم به شکل خاص و فوق العاده تحت رسیدگی قرار می گیره و متهمان تحت تعقیب پس از دستگیری، در دادگاه کیفری استان اصفهان محاکمه می شن. طبق هماهنگیای به عمل اومده با مسئولان عالی رتبه قوه قضائیه، دیوان عالی کشور هم به سرعت پرونده رو رسیدگی می کنه تا اهالی محل تماشاگر مجازات متجاوزان به نوامیس مردم باشن.

گفت وگو با یکی از تبهکاران

علی- ۴۵ ساله- که از مجرمان سابقه داره، گفت: من و دوستانم بعضی شبا واسه عیاشی و خوشگذرونی و مصرف مشروبات الکلی به این باغ می اومدیم. اون شب وقتی مرد سرایدار از ما خواست به تماشای میهمانی باغ همسایه بریم، با دیدن وضعیت حاضران در جشن و نوع رفتار و لباس هاشون، وسوسه شده و یکی از دوستان پیشنهاد کرد وارد باغ شیم. البته من مخالف تجاوز به زنان بودم اما دوستم با قمه منو هم تهدید کرد و گفت اگه مقاومت کنی، می کشمت!

به چه دلیل مردها در مقابل تون مقاومت نکردن؟

اونا خودشون ترسیده بودن چون که خلاف کرده بودن، فکر می کردن نباید مقاومت کنن. البته حالت طبیعی هم نداشتن.

پشیمون نیستی؟

به چه دلیل خیلی پشیمونم ولی اسیر وسوسه شیطان شدیم اما وضعیت اونا هم در تصمیم ما خنثی نبود.

منبع:iran-newspaper.com

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *