طراحی سایت اینتن در نظر داره هم جهت با مشتری مداری خدمات خاص خود رو در ماه اسفند ۹۵ با تخفیفای خاص ای در اختیار مشتریان بذاره .

به گزارش روابط عمومی طراحی سایت اینتن ، خدمات طراحی سایت ، سئو سایت ، ایمیل مارکتینگ ، تبلیغات گوگل و … تا آخر اسفند ماه سال جاری با تخفیفای عجیب ارائه می شه .

با در نظر گرفتن رشد روز افزون کاربران اینترنتی خیلی از مردم خیلی از تحقیقات واسه خریدشون رو از راه اینترنت انجام میدن . از این رو حضور در این دنیای پر رمز و راز یکی از نیازای اساسی هر کسب و کاریه .

طراحی سایت اینتن واسه رشد کار و کاسبی تون پیشنهادات خاص ای رو داره واسه آشنایی با این روش ها با ما همراه باشین .

افزایش فروش کار و کاسبی تون رو تضمین کنین

همونطور که می  دونین امروزه گوشیای هوشمند و اینترنت یه وسیله بسیار کلیدی در زندگی مردم بحساب میاد ، با در نظر گرفتن تحقیقات انجام گرفته در بیشتر از ۱۰شهر ایران ، کارشناسان به این نتیجه دست پیدا کردن که سلایق مردم در چگونگی خریدشون به طور کامل تغییر پیدا کرده . براساس این تحقیقات تاثیر تبلیغات سنتی از جمله بیلبوردای تبلیغاتی و تلویزیون در سهم بازار تبلیغات از ۷۰ درصد به ۳۰ درصد از سهم بازار تبدیل شده ، این وسط ۴۰ درصد سهم تبلیغات تلویزیونی و بیلبوردا به سهم بازار تبلیغات اینترنتی اضافه شده . الان تبلیغات اینترنتی با بیشترین اندازه ظرفیت پیشرو بازار تبلیغاته .

این وسط شرکتایی که در دنیای اینترنت حضور ندارن در سالای آینده از این بازار بکر و فعال باز خواهند موند . در آینده نه خیلی دور تنها راه بازاریابی به روشای اینترنتی بدل می شه . از این رو بحرانی که شرکتای سنتی رو تهدید می کنه نبود حضور در دنیای اینترنته .

گامای کلیدی واسه افزایش فروش در دنیای اینترنت

اولین قدم واسه افزایش فروش در دنیای اینترنت ، طراحی سایته ، با طراحی سایت شما می تونین یه جایگاه مجازی یا یه دفتر مجازی واسه شرکت خود در دنیای اینترنت داشته باشین ، پس از طراحی سایت دومین قدم واسه حضور در دنیای اینترنت ، سئو سایت یا همون افزایش رتبه سایت در موتورای جستجوئه ، در این قدم حضور در یافته های جستجوی گوگل یکی از ابزارای بسیار لازمه .

درباره طراحی سایت اینتن

شرکت طراحی سایت اینتن تشکیل شده از تیم حرفه ای ، باتجربه و آکادمیک در میدون فضای مجازیه که کلی فعالیت هاش دور طراحی سایتای اینترنتی، سئو سایت و بهینه سازی سایت و برندسازی اینترنتیه.

با اینکه نام اینتن به صورت رسمی ۴ ساله که در میدون شرکتای فعال در این بخش وارد شده ولی عمق علم و تجربه اون بیشتر از یه دهه س چون که موسسین گروه با علم و تجربه ۱۰ ساله خود گرد هم اومده و وارد این میدون گشته ان و پس از طی فراز و نشیبای بسیار متخصصین بیشتری رو به خاطر تکمیل تیم فنی خود جذب کرده. در تیم ۱۴ نفره اینتن تموم تخصصای لازم واسه انجام یه کار ایده آل هست. بزرگترین سرمایه شرکت طراحی سایت اینتن نیروی انسانی متخصص، مجرب و با علم اون هستش که می تونه اعتماد و رضایت مشتریان رو جلب کنه.

واسه به کار گیری تخفیفای خاص اینتن به نشانی اینترنتی  https://inten.asia مراجعه کنین .

پیشنهاد هایی واسه طراحی سایت و پیشرفت دهندگان اون

راحت ترین راه ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی

آژانس تبلیغاتی سئو طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *