بازار پاپ روزای شلوغ و پرترافیکی رو میگذرونه. دوستداران موسیقی در حال لذت بردن از تنوع آلبومای منتشر شده در بازار هستن و این وسط کنسرتا هم تنور موسیقی رو داغ تر از قبل می کنن.

دو روز پس از منتشر کردن پرسروصدای «حباب» محسن تنها، موسسه صاحب امتیاز آلبوم «عاشقانه ها»ی احسان خواجه امیری «آوای هنر» زمان انتشار آلبوم جدید این خواننده رو در اختیار رسانه ها قرار داد تا لحظه شماری واسه شنیدن این آلبوم میان دوستداران این خواننده شروع شه.

به گفته سید علی نیکونیا (مدیر تولید و روابط عمومی موسسه آوای هنر)، «عاشقانه ها» با صدای این خواننده صبح روز ۷ آبان و در روز تولدش به صورت همزمان در سراسر کشور منتشر می شه.

این خواننده در روزای انتشار آلبوم کنسرت بزرگش رو تو تهران روی صحنه میبره. اون قطعاتی از آلبوم جدیدش رو هم در این برنامه اجرا می کنه.

 

رکوردی که شکسته می شه

نیکونیا هم اینکه درباره تاریخ اجرای کنسرت این خواننده گفت: «پیش بینی ما درباره این اجرا واسه روزای ۷، ۸، ۹، ۱۱ و ۱۳ آبانه که در صورت استقبال بازم امکان تمدید اون هست و توانایی برگزاری دو سانس رو هم واسه این برنامه پیش بینی کردیم.»

با یه حساب سرانگشتی چیزی حدود ۲۰ هزار نفر در این برنامه حاضر هستن. شک نداشته باشین رونمایی بیست هزار نفره از یه آلبوم موسیقی اتفاقی بوده که تا حالا در ایران سابقه نداشته.

در صورت تمدید دو سانس دیگه برنامه خواجه امیری، رکورد اجرای ۱۰ سانس پشت سر هم مازیار فلاحی شکسته می شه تا خواجه امیری همزمان با منتشر کردن آلبومش بتونه در میدون برگزاری کنسرت هم رکورددار شه.

رونمایی آلبوم در روز تولد

مدیر روابط عمومی این موسسه هم اینکه درباره اتفاقایی که در روز انتشار آلبوم در سالن برگزاری کنسرت خواجه امیری میفته، به تماشا گفت: «انتخاب روز تولد این خواننده واسه برگزاری کنسرت و منتشر کردن آلبوم، ماجرایی بود که با یه همفکری تیمی به اون رسیدیم. اجازه بدین برنامه هایی رو که مد نظرمونه، لو ندیم تا داغ داغ واسه روز اجرا بمونه ولی خود احسان هم باور داشت در روز رونمایی از یه آلبوم در سالن اجرای زنده می تونه واکنشای مستقیم دوستدارانش رو از نزدیک تماشاگر باشه و بتونه درباره اونا و اندازه محبوبیت قطعاتش قضاوت کنه.»

 نیکونیا هم اینکه درباره اجرا شدن قطعات آلبوم جدید خواجه امیری در کنسرت آخر هفته این هنرمند در دبی هم گفت: «شک نداشته باشین قطعات آلبوم «عاشقانه ها» قبل از منتشر کردن اثر در هیچ برنامه ای اجرا نمیشه.»

جزییات آلبوم

آلبوم جدید خواجه امیری به گفته خودش گرون ترین آلبوم همه این سالای اونه و در اون از حضور بزرگان میدون موسیقی و ترانه استفاده کرده. آوازهای این آلبوم رو روزبه بمونی سروده و آهنگسازی اون برعهده علیرضا افکاری و خود خواجه امیری بوده. در بخش تنظیم آلبوم هم سیروان خسروی و هومن نامداری بیشترین نقش رو داشتن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *