بحران سوریه در حالی دیروز وارد چهارمین سال خود شد که جنایات گروه های تحت پشتیبانی مالی، نظامی و دیپلماتیک کشورای حاشیه خلیج فارس و غرب هر روز ابعاد گسترده تری به خود می گیرد. جنایات بعضی از این گروه ها به حدی گسترده س که حتی آژانس های اطلاعاتی غربی هم از این وضعیت بیان نگرانی کرده و نسبت به عاقبتای ادامه این روند اخطار داده ان. با این حال رسانه های غربی بازم به سکوت در برابر این جنایات و سانسور اون چیزی که در سوریه در جریانه، ادامه میدن.

با این وجود، تا الان گزارش ها و تصاویر زیادی از طرف رسانه های جداگونه از جنایات این گروه ها منتشر شده. به همین خاطر در این گزارش به معرفی یکی از خشن ترین اعضای گروه موسوم به «داعش» (دولت اسلامی عراق و شام) می پردازیم.

این فرد که به «ابو عبدالرحمن العراقی» معروفه به همراه دیگر اعضای داعش در مناطق جور واجور سوریه و عراق حضور یافته و دست به جنایات زیادی زده و بعد از هر عملیات، با افتخار تصاویر اقدامات غیرانسانی خود رو در اینترنت منتشر کرده.

در بیشتر عملیات های تروریستی که این فرد در اون حاضره، شخص دیگه هم ملقب به «ابومحمد الامریکی» ایشون رو همراهی می کنه. با در نظر گرفتن لقب انتخاب شده واسه این فرد، به نظر می رسد ایشون ملی بودن آمریکایی داشته باشه. گفته می شه «ابومحمد الامریکی» قبل از این عضو «جبهه النصره» دیگه گروه تروریستی فعال در سوریه بوده، اما تازگیا به «داعش» پیوسته س.

«ابو عبدالرحمن العراقی» در تازه ترین اقدام خود در جریان تصرف یکی از مقره های «جبهه النصره» در شمال سوریه، دستکم ۳ عضو این گروه و ۲ نفر از اعضای گروه تروریستی «احرار الشام» رو سر بریده س.

«داعش»، «جبهه النصره» و «احرار الشام» هرچند تفکراتی مشابه هم دارن، اما از منابع متفاوتی پشتیبانی مالی می شن و به خاطر این در چند ماه گذشته با همدیگه درگیر شده و تلاش می کنن تا گروه های حریف رو نابود کنن.

اقدامات «ابو عبدالرحمن العراقی» فقط به حمله به گروه های حریف محدود نیس و دست اون به خون خیلی از شهروندان سوری آلوده س. اون و «ابومحمد الامریکی» از جمله کسائی هستن که در جریان حمله وحشیانه به شهر «اعزاز» استان حلب سوریه «ابو عمر الشیشانی» (چچنی) رو همراهی کرده و دست به جنایات زیادی زدن. در جریان حمله به این شهر که یه مدت تحتِ کنترل ارتش آزاد بود، خیلی از مردان شهر از جمله گروهی از کردها سر بریده شدن.

«عمر الشیشانی» با نام اصلی «ترخان برتشفلی» یکی از اصلی ترین سرکردگان گروه داعشه که سال ها در چچن فعالیت کرده. ایشون اوایل سال ۲۰۱۳ وارد سوریه شد و نیروهای زیر نظر ایشون تا الان دست به جنایات زیادی زده ان.

اشغال روستای «باشکوی» و منطقه «دیر حافر» در حلب و کشتار انجام شده در اون ها از دیگر عملیات هاییه که «ابو عبدالرحمن العراقی» و شریک آمریکایی اش در اون اجرای نقش کرده ان.

در ادامه بعضی از تصاویر مربوط به اقدامات «ابو عبدالرحمن العراقی»، «ابومحمد الامریکی» و نیروهای زیر نظر «عمر الشیشانی» رو مرور می کنیم.

 

جلاد داعشتازه ترین تصویر منتشر شده از «ابو عبدالرحمن العراقی»، شاید در حلب

 

گفته می شه سرهای بریده شده واسه ۳ نیروی «جبهه النصره» و ۲ عضو «احرار الشام» است

جلاد داعش«ابو عبد الرحمن العراقی» و شریکش «ابومحمد الامریکی»

 

جلاد داعشجلاد داعشجلاد داعش«ابو عبد الرحمن العراقی» و شریکش «ابومحمد الامریکی» در حمله به روستای «باشکوی»

 

جلاد داعش«ابو عبد الرحمن العراقی» و شریکش «ابومحمد الامریکی»

 

جلاد داعش 

جلاد داعشجلاد داعشجلاد داعشگفته می شه «ابومحمد الامریکی» قبل از این عضو «جبهه النصره» بوده

 

جلاد داعش«ابو عبد الرحمن العراقی» و شریکش «ابومحمد الامریکی» در حمله به شهر «اعزاز»

 

جلاد داعش«ابو عبد الرحمن العراقی» و شریکش «ابومحمد الامریکی» در حمله به شهر «اعزاز»

 

جلاد داعش«ابومحمد الامریکی» در شهر «اعزاز»

 

جلاد داعش«ابومحمد الامریکی» در شهر «اعزاز» همراه با «ابو عمر الشیشانی»

 

جنایت داعش به سرکردگی شیشانی در «اعزاز»

 

جلاد داعشجلاد داعشجلاد داعشجلاد داعشجلاد داعش«ابو عبد الرحمن العراقی» در منطقه «دیر حافر» استان حلب

 

جلاد داعشجلاد داعش«ابو عبد الرحمن العراقی»

 

جلاد داعشجلاد داعشجلاد داعش 

جلاد داعش

 

noindex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *