جنایات داعش

مجازات جدید داعش، خوردن گوشت خام انسانه که این شکنجه وحشتناک موجب خونریزی شدید و در نتیجه مرگ یه زن شده.

به گزارش آلامتو، «ابنا» با اعلام این خبر نوشت: یه سرباز زن آسیایی از تیپ «الخنساء» داعش در موصل، به خوردن مچ دست زن موصلی معروف شد.

داستان از اونجا شروع می شه که داعش در مناطق تحت اشغال خود واسه نوع پوشش زنان احکامی رو وضع کرده و اگر فردی از این احکام تمرد کنه به بدترین شکل مجازات می شه.

«معصم» نام زنیه که در موصل به حکم وضع شده داعش در نوع پوشش زنان معتقد نبوده و به نظر قاضی داعش باید محاکمه شه. داعش واسه محاکمه زن موصلی به ایشون دو پیشنهاد داد که می خواهی پوستت رو بکنیم یا گازت بگیریم؟!

معصم که فکر می کرد درد و رنج گاز گرفتن کمتر از کندن پوسته، گزینه گاز گرفتن رو قبول می کنه.

به گزارش الحدث نیوز، «بلواء» سرباز زن آسیاییه که قاضی از اون خواست تا در کلیسای «حی النبی جرجس» در مرکز موصل حکم گاز گرفتن رو اجرا کنه.

زن داعشی این درخواست رو قبول کرد و در انظار عمومی، دندون های خود رو به گوشت زن موصلی فرو برد و تیکه ای از بدن ایشون رو جدا کرد و بلعید. زن موصلی در داخل کلیسا بر اثر خونریزی جون خود رو از دست داد.

داعش واسه انجام سحر و جادو هم مجازات عجیبی وضع کرده. فردی که سحر و جادو انجام بده، از وسط سرش تا انتحای کمر نزدیکی کمربند شکافته می شه.

هم اینکه واسه کشیدن سیگار یا فروش اون، سه حکم وضع کرده؛ اولین حکم، قطع انگشتان دست با وسیله تیزه، حکم دوم منفجر کردن انگشتان دست و سوم، انداختن لوله های آهنی روی انگشتان دسته تا انگشتان له شن.

مجازاتی مانند قطع زبون با سیم چین، سوزوندن پای متهم یا آویزون کردن از سقف و کشدین اونا به پایین که منتهی به شکستن کتف و جدا شدن بافت های بدن می شه، از مجازات های عادی و رواج یافته این گروه تروریستیه.

مراسم تعذیب هر هفته برگزار می شه و در اون متهم رو به منطقه «الخسفه» واقع در ۲۰ کیلومتری جنوب موصل می برند. این منطقه یه چاله بسیار بزرگ داره و واسه کشتن مردم مناسبه. متهم اونجا باید بین قطع شدن دست، زندان شدن، پرداخت غرامت یا به ضرب گلوله کشته شدن، یکی رو انتخاب کنه.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

ابنا داعش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *