Mars-chocolate-bar

شرکت شکلات سازی “مارس” دستور جمع آوری محصولاتش در ۵۵ کشور رو پس از پیدا شدن تیکه های پلاستیک تو یه بسته “اسنیکرز” در آلمان داده.

«در ماه ژانویه یه مشتری در آلمان تیکه های ریز پلاستیک رو تو یه اسنیکرز پیدا کرد. رد این پلاستیک به کارخانه مارس در شهر وگل در جنوب هلند گرفته شد.

یه سخنگوی مارس در هلند گفت: ما نمی تونیم مطمئن باشیم که این تیکه پلاستیک فقط در این بسته به خصوص بوده. ما دلمون نمی خواد هیچ محصولی که استاندارد کیفیت ما رو برآورده نمی کنه در بازار بمونه. پس عزممونو جزم کردیم همه اونا رو برگردانیم.”

این جمع آوری فقط شامل کالاهایی می شه که در این کارخانه در هلند تولید شده. اینا بیشتر شامل کشورهایی در اروپاست و شامل آمریکا که شرکت مارس در اون مستقره، نمی شه.

این شرکت نگفت که چه تعداد بسته شکلات جمع آوری می شه و این جمع آوری چقدر هزینه داره.

سازمان استاندارد غذایی بریتانیا به مشتریان پیشنهاد کرد این اجناس رو مصرف نکنن و در صورت ضرورت با بخش خدمات مصرف کننده شرکت مارس تماس بگیرن.

در بریتانیا بسته های کوچیک (فانسایز) مارس و “میلکی ایشون” و جعبه های “سلبریشنز” جمع آوری و در هلند هم مارس و اسنیکرز جمع آوری می شه.

مارس یکی از بزرگ ترین شرکتای تولید مواد غذایی دنیاس و تحت ۲۹ نام جور واجور از جمله ام اندام، گالاکسی، توییکس، بانتی و مالتسرز شکلات تولید می کنه.

این شرکت که مقر اصلی اون در آمریکاست سال گذشته ۳۳ میلیارد دلار در سطح جهان فروش داشت.»

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *