خبرگزاری ایرنا: دبیر ستاد پشتیبانی و مراقبت از آثار فرهنگی، هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمع آوری فیلمای خارجی با زیرنویس فارسی خبر داد.

“سعید جابری انصاریˈ اضافه کرد: جمع آوری الواح غیر مجاز در دستور کار ستاد پشتیبانی و مراقبت از آثار فرهنگی قرار داره و این ستاد با دست فروشانی که مبادرت به فروش فیلمای خارجی با زیرنویس فارسی می کنن شدیدا برخورد می کنه.

ایشون اعلام کرد: به دنبال برخورد با دست فروشان الواح غیرمجاز در روزای گذشته تعداد سه هزار مجموعه از آثار غیر مجاز که شامل موسیقی و فیلمای خارجی با زیر نویس فارسی بودن از سطح شهر تهران جمع آوری شد.
 
دبیر ستاد پشتیبانی و مراقبت از آثار فرهنگی، هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: کلی این دست فروشا در میدونای هفت تیر ، ولی عصر، انقلاب و بازار بزرگ بودن و پس از جمع آوری آثار غیر مجاز به اونا تذکرات قانونی داده شد.
 
جابری انصاری ادامه داد: البته انتظار از همه خونواده های عزیزه که با دیدن یه لوح فشرده که خارج از استانداردهایی چون مجوز و هولوگرام وزارت ارشاد، نبود اورجینال بودن (رایتی بودن) در دست فرزندان خود، نسبت به این موضوع حساسیت نشون بدن.
 
: پدران و مادران عزیز کشور بدونن که دشمن تلاش داره با گسترش آثار غیر استاندارد به ارزشا و باورای فرزندان اونا آسیب برسونه.
 
دبیر ستاد پشتیبانی و مراقبت از آثار فرهنگی، هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز یکی از هجمهای دشمن در بخش جنگ نرم گسترش لوحای فشرده غیر مجاز به شکل موسیقی، بازیای رایانه ای و فیلمای خارجی با زیر نویس فارسیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *