جمیله تبهکار بین المللی که تا حالا در ایران، عراق و لبنان بازداشت و به زندان افتاده دوباره دستگیر شد.

با گزارش های مردمی به پلیس مبنی بر کف زنی و کش روی های زنجیره ای در مراکز تجاری به خصوص صرافی ها، طلافروشی ها و بانک ها تحقیقات نیروی انتظامی واسه دستگیری سارقان شروع شد.

کاراگاهان در تصاویر دوربین های مداربسته دیدن که زن ۶۵ ساله ای به صرافی ها و طلافروشی ها مراجعه و مبادرت به کش روی طلا و جواهرات می کنه و همزمان با ایشون، زن ۳۰ ساله شیک پوشی که همراهشه، با به حرف کشاندن فروشندگان حواس اونا رو پرت می کنه.

بررسی ها در شاخه دیگری نشون داد این دو زن در صرافی ها و بانک ها به بهونه های جور واجور مبادرت به گرفتن بسته های پول – دلار یا پول ایران از طعمه ها کرده و زن ۶۵ ساله به روش ای به طور کاملً حرفه ای مبادرت به کف زنی و سرقت یه تیکه از پول های داخل بسته های اسکناس می کنه.

شگرد دزدان باعث شد تا ماموران در تحقیقات خود فهمیده باشن که دزد یکی از مجرمان قدیمیه.

چهره نگاری از دزد باعث شد تا کاراگاهان موفق شن یکی از قدیمی ترین مجرمان زن طایفه فیوج به نام “جمیله” شناسایی کنن که اولین سابقه دستگیری ایشون به سن ۱۴ سالگی اش بر می شه.

کارنامه جمیله نشون داد که ایشون یکی از مجرمان بین المللی بوده و در داخل و بیرون مرز کشور دست به تبهکاری زده بارها در ایران، عراق و لبنان بازداشت و به زندان افتاده.

جالبه بدونین آخرین مخفی گاه جمیله ویلایی در گوهردشت کرج بود که کاراگاهان ایشون رو در ۲۵آبان دستگیر کردن.

جمیله که علاوه بر شیشه به هروئین و تریاک هم اعتیاد داره با خونسردی سرقت هاش رو گردن گرفت و گفت: در یکسال گذشته کف زنی ها و کش روی های خود رو همراه با زن جوونی به نام غزال انجام داده البته مردی به نام مهدی هم در سرقت ها حضور داشته که در صورت گیر افتادن اونا رو فراری می داده.

جمیله

جالبه بدونین ماموران نیروی انتظامی خیلی زود مخفی گاه غزال ۳۳ ساله و مهدی ۳۵ ساله در دو آپارتمون واقع در منطقه خرمدشت شناسایی کردن و این دو در ۲۶ آبان ماه دستگیر شدن.

هم اینکه در بررسی چگونگی آشنایی این دزدان مشخص شد که جمیله و غزال با همدیگه خویشاوند بودن و هر دوی اونا به خاطر اعتیاد شدید به افیون با مهدی هم پاتوق شده و این باند رو تشکیل داده ان.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *