چارلی شین

افشای ابتلای «چارلی شین» که به گفته خودش با ۵۰۰۰ زن رابطه جنسی داشته، به مریضی ایدز جنجال کم سابقه ای در آمریکا به راه انداخته و تا الان دلیل اقدام قانونی ده ها زن شده.

هفته گذشته بود که «چارلی شین» از بازیگران سرشناس هالیوود رسما اعلام کرد که ۴ ساله که به مریضی ایدز گرفتار شده؛ اعترافی که حالا جنجالی کم سابقه در آمریکا به راه انداخته.

شین که به رابطه گسترده جنسی معروفه، از هفته گذشته با شکایت دستکم ۷۵ زنی مواجه شده که می می گن در این دوره ۴ ساله با ایشون رابطه داشته ان.

به نوشته روزنامه «میرور»، کارشناسان می می گن ۷۵ نفر، تنها نوک کوه یخ فاجعه س و اون شاید در این مدت با ۷۰۰ نفر از جمله چندین مرد، دختر و افراد دو جنسیتی در رابطه بوده.

میرور به نقل از یه منبع آگاه نوشته که شین وقتی اعتراف کرده که با ۵۰۰۰ زن در رابطه بوده.

این منبع آگاه می گوید: «در نظر بگیرین که شین فقط با ۵۰۰ نفر زن بدکاره در رابطه بوده و اون ۵۰۰ نفر هم هریک با ۵ نفر رابطه جنسی داشته ان. این یعنی چند هزار نفر در برابر دچار شدن به ایدز قرار گرفته ان.»

شین که فقط در سال ۲۰۱۳ یه میلیون دلار هزینه ارتباطات جنسی کرده، مدعیه که تموم آدمایی که با اون ها رابطه داشته، از مریضی ایشون باخبر بوده ان.

با این حال خیلی از آدمایی که با اون در رابطه بوده ان این ادعا رد کرده، می می گن اون هیچ حرفی در این مورد نزده س.

شین ۵۰ ساله و پدر ۵ فرزنده.

هرچند در هالیوود ارتباطات آزاد جنسی چیزی رایج و معموله، اما میل غیرمعمول شین به روابط حروم و دوره طولانی ای که ایشون مریضی اش رو مخفی کرده، موجب شده تا بزرگی فاجعه حتی در هالیوود هم کم سابقه باشه.

ترسناک ترین گریمای دنیا

فرزندان ستاره های بزرگ هالیوود+عکس

هالیوود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *