مسابقات رالى کراس چینی (COC) از سال ۲۰۰۳ به میزبانی فدراسیون اتومبیل رانی در سطح حرفه ای برگزار می شه. رانندگی در این مسیرها حالتی مثل رانندگی در مسیرهای طبیعی رو تداعی می کنه و مشکلات اون شامل پل دوبل، جاده موجی، شیار ایشون، استخر عمیق و صفحه پروازه.

تیم مسابقات آف رود جک S7 واسه اولین بار در این رقابتا حضور داشته و موفقیتی دیگه رو در کارنامه خود ثبت کرد. شرکت جک یکی از بزرگترین خودروسازهای چینیه که در نمایشگاه پکن از بزرگترین شاسی بلند خود با عنوان جک S7 رونمایی کرد و این بار در رقابتای رالى کراس چینی حضور پررنگ داشته و موفق به دریافت جایگاه اول در سه گروه این مسابقات شد.

این راه کارکرد راننده و توانایی خودرو رو واسه تحمل نیروی وارده به رقابت میکشه و اندازه مقاومت سیستم تعلیق خودرو رو مورد آزمایش قرار میده که در واقع مدل S7 همه مشکلات رو با موفقیت پشت سر گذاشته و افتخاری دیگه رو از اون شرکت جک کرده.

این مسابقات در راه بسته برگزار می شه و اتومبیلهای شرکت کننده در هر کلاس اول به صورت تکی در مرحله تایمگیری شرکت می کنن. جک S7 عنوان بزرگترین خودرو شاسی بلند این شرکت چینی رو یدک میکشه و واسه بیان ویژگیای اون میشه از کلماتی مانند "بزرگ، دانا و باهوش" استفاده کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده، نسخه استاندارد این شاسی بلند چشم بادامیا ۵ سرنشینهه که امکان سفارش نسخه ۷ سرنشینه هم واسه مشتریان جک هست. خودروساز جک آپشنای متنوعی رو به خاطر راحتی سرنشینان واسه این محصول خود در نظرگرفته که از جمله میشه به ۲۲ فضای ذخیره سازی اشاره کرد.

نسخه S7 از نظر ایمنی هم حرفای زیادی واسه گفتن داره و مثل ظاهر تنومند خود از ساختار بسیار محکمی استفاده میکرد. بدنه این خودرو تا ۷۴ درصد از فولاد فوق محکم تشکیل شده. اینم بگیم که این محصول تازه نفس جک بارها مورد آزمایش قرار گرفته و این خود تایید و ضمانتی واسه امنیت این شاسی بلند چینیه.

سیستم کنترل حرکت در سطوح شیبدار، کروز کنترل، سیستم دید ۳۶۰درجه از دور و بر، اخطار انحراف از راه، تصویه هوای اتاق، شارژر بیسیم، درب صندوق برقی، گرمکن و سرد کن صندلی جلو، ماساژور صندلی راننده، سقف پانورامایک بخشی از قابلیتای قابل توجه جک S7 شمرده می شه که امنیت و آرامش رو واسه سرنشینان اون به ارمغان می آورد.

جک S7 خودروییه که در بازار چین با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو ۱۶۱ اسب بخار و گشتاور ۲۵۱ نیوتون متر عرضه می شه و توان اون به وسیله گیربکس ۶ سرعته دو کلاچه به چرخای جلو منتقل می شه. نسخه ای دیگه از این خودرو به پیشرانه ۲ لیتری توربو ۱۷۴ اسب بخاری و گشتاور ۳۰۰ نیوتون متری مجهزه که توان این موتور هم به وسیله یه گیربکس ۶ سرعته دو کلاچه به چرخای جلو منتقل می شه. شرکت جک این خودرو رو با نشون جدید خود و هم اینکه به عنوان لوکسترین کراس اوور خود معرفی کرده.

مصرف سوخت ترکیبی پیشرانه جک S7 بین ۸٫۵ تا ۹٫۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر حتما واسه شاسی بلندی در این اندازه، مقادیر اقتصادی و بهتری هستش.

شرکت خودروسازی جک در سالای گذشته فعالیت زیادی در بازار ایران داشته و از راه تنها نماینده رسمی خود (کرمان موتور) مدلای مانند J۵، S۳ ،S۵، j۳ و j۴ رو به بازار کشورمون عرضه کرده. پیش بینی می شه با در نظر گرفتن استقبال بازار جهان و البته ایران از خودروهای شاسی بلند، جک S7 از فروش خوبی بهره مند شه این خودرو قراره در نیمه دوم سال جاری به وسیله "کرمان موتور" رونمایی و معرفی شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *