«تن آدمی شریفه به جون آدمیت، نه همین لباس زیباست نشون آدمیت». در درستی کلام نغز شیخ اجل شکی نیس، اما شاید اگه سعدی در دوره امروزی و بین ما زندگی می کرد بیت مشهور خود رو به گونه دیگری می سرود. بخوایم یا نخوایم، این روزا شیک پوشی به یکی از نگرانیای مهم در زندگی مردم تبدیل شده و چگونگی پوشیدن لباس نه فقط می تونه نمودی از شخصیت و منش فرد باشه، بلکه در رفت و آمدها و روابط اجتماعی اونم اثر میذاره.

اگه شیک پوشی جزء نگرانیای مهم شماس، مطمئنا واسه خرید بهترین و با کیفیت ترین پوشاک هزینه و زمان زیادی صرف می کنین. اما میدونید که همیشه زمان واسه گشت و گذار در پاساژها و بالا و پایین رفتن خیابونا واسه خرید کافی نیس. تو یه همچین موقعیتی شاید بهتر باشه که واسه خرید به فروشگاه های اینترنتی متوسل شید؛ فروشگاه هایی که به غیر از تنوع بیشتر و بهتر محصول می تونن با ارسال خرید به دم درب منزل، زمان زیادی رو واسه رسیدگی به امور مهم تر زندگی براتون بخرن.

اپلیکیشن موبایل بوتیک به عنوان واسطه ای میان شما و فروشگاه های اینترنتی، می تونه وسیله ایده آلی واسه خرید آنلاین پوشاک و زیورآلات باشه. بوتیک رو میشه در حکم یه پاساژ اینترنتی در نظر گرفت، جایی که فروشگاه های فیزیکی اجناس جور واجور شون (پوشاک مردونه، زنونه، بچه گانه، کیف و کفش، زیورآلات) رو در ویترین مجازی اون به نمایش کاربران گذاشته و از راه اپلیکیشن با مشتریان خود رابطه برقرار می کنن.

همونطور که گفتیم بوتیک خودش یه فروشگاه اینترنتی نیس، بلکه فقط به عنوان ویترینی مجازی واسه فروشگاه های تبلیغ کننده عمل می کنه و شماره تماس و نشانی اونا رو در اختیارتون قرار میده. البته اگه محصولی رو در اون یافته و پسند کردین، این که امکان فرستادن اون به وسیله فروشنده به درب دم منزل هست یا نه رو هم به شما اعلام می کنه.

بوتیک رابط کاربری سبک و کاربرپسندی داره که تموم آیتما در اون با سرعتی بسیار عالی بارگذاری می شن. همین موضوع تجربه کاربری لذت بخشی رو واسه مخاطب به ارمغان آورده. تموم دسته ها پس از لمس شما بدون معطلی باز می شن و می تونین به سرعت در میان یافته های جابجا شید.

بوتیک دارای یه جستجوی فیلتردار تقریبا به درد بخور هم هست تا یافته ها رو با دقت بیشتری پیدا کنین. با اینکه امکان جستجو میان اجناس طبق بازه قیمتی و رنگ  شون کاربردیست، اما نبود گزینه ای واسه جستجو در میان برنده ها و هم اینکه محدودیت فعلی یافته ها به شهر تهران رو باید از نقاط ضعف بوتیک به حساب آورد که با امید به اینکه با بروزرسانیای بعدی تماشاگر مرتفع شدن شون باشیم.

نکته دیگه اینکه کیفیت تصاویر اجناس قرار گرفته در بوتیک برابر نیس؛ بعضی وضوح خوبی دارن اما موارد بی کیفیت هم در میان شون پیدا می شه. با این وجود بوتیک در این نسخه دست کم واسه تهرانیا می تونه اپلیکیشن بسیار موثر و مفیدی باشه. با به کار گیری اون می تونین به نشانی و شماره تلفن فروشگاه های فیزیکی در سراسر پایتخت دسترسی داشته باشین، سفارش تون رو به اونا داده و کالا رو خیلی راحت درب دم منزل تون تحویل بگیرین.

نکته خوب دیگه اینکه اگه فروشگاه مد نظرتون آیدی تلگرام داشته باشه، از راه بوتیک می تونین اونو دریافت کرده و از راه چت آنلاین هم با فروشنده کالا گفتگو کنین. بوتیک واسه پلتفرم اندروید منتشر شده و تجربه اش واسه کلیه کاربران مجانیه.

بوتیک , جستجوگر لباس

  • بوتیک , جستجوگر لباس
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: بوتیک
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲٫۷ مگابایت

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *