مهمترین دلیل موفقیت High Risers، پوشش یکی از بزرگترین نقاط ضعف عناوین اسمارت فونا هستش. واسه فهم این جمله بذارین سوالی رو سوال کنیم؛ از بین بازیایی که تا حالا انجام دادین، کدوم یکی رو بازم دارین؟ بدیش اینه خیلی از اپلیکیشنای تلفنای هوشمند با مشکلات «کمبود محتویات» درگیرن و این که بعد از چندین ساعت خیلی از اونا رو پاک می کنیم هم بیشتر به همین مسئله ربط داره.

چون پیشرفت دهندگان به این قسمت توجه چندانی ندارن و پس نمی تونن جذابیت ساخته خود رو حفظ کنن. تموم بخشا دست به دست هم دادن تا یه تجربه خوب داشته باشین اما به دلیل المانای کم دست از انجام اپلیکیشن می کشید؛ یعنی اونا نیمه راه رو به درستی میان، بعد عنوان شون رو رها می کنن. ولی Kumobius با بازی خود نه فقط روزا وقت شما رو می گیره بلکه حتی می تونه سطحی متفاوت واسه بازیای تلفنای هوشمند تعیین کنه.

مکانیزمای گیم پلی High Risers خیلی ساده هستن و بر این پایه ساخته استودیوی Kumobius رو می تونیم از مینیمالیسم ترین عناوین اسمارت فونا بنامیم. اینجا تنها یه وظیفه دارین؛ روی صفحه اسمارت فون کلیک کنین تا شخصیت اصلی پریده و به نقطه های بالایی برسه. پس تا جایی که می تونین جلو رفته و به بیشترین طبقه ممکن برسین. خیلی ساده نشد؟

پس رقابت هاش کجا هستن؟ پیشرفت دهنده واسه سختی عنوانش از دو المان متفاوت کمک گرفته که یکی از اونا دیواره های طبقاته. دونده داستان خودش با سرعت تقریبا زیادی حرکت کرده و تنها هنگام اثبات با این دیواره ها مسیرش رو عوض می کنه. پس با نبود هیچ راهبندی [اسکرین شات بالا رو ببینین] افتاده و باید از اول دست به پرشای متوالی بزنین.

واسه خرید محیطای متفاوت یا شخصیتای جورواجور باید اول ۱۰۰ سکه به دست آورده و بعد وسیله های جور واجور بخرین. فقط یادتون نره که این قسمت به طور کامل شانسیه. یعنی این که کدوم آیتم رو به دست میارید، مشخص نیس.

دومین قسمت باحال مکانیزمای گیم پلی، طراحی استثنایی منطقه ها [طبقات جور واجور] است. دلیل این که هم اول مطلب گفتیم High Risers لولی جدید واسه بازیای اسمارت فون هستش، همین بود. جدا از جایگذاری درست دیواره ها واسه طبقات، شما طی یه دقیقه تماشاگر چندین رقابت متفاوت هستین. همون لحظه که احساس می کنین ساخته Kumobius رنگ خستگی به خود گرفت، سازنده با المانی باحال شما رو تشویق به ادامه انجام عنوانش می کنه.

حرف هامون رو این جوری به پایان می رسانیم میان بازیای رکوردی که بعد از چند ساعت جذابیت شون رو از دست میدن، عناوینی مثل High Risers می تونن با مکانیزمای خوب گیم پلی و طراحی مناسب چالشا واسه مدتا شما رو سرگرم کنن. پس پیشنهاد می کنیم این اپلیکیشن کم حجم رو از دست نداده و به میلیونا مخاطب High Risers ملحق شید.

High Risers

  • High Risers
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Kumobius
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۲٫۶ / ۱۹٫۸ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

معرفی بازی Rush Fight؛ صدا، دوربین، مهیج

سمفونی آرامش؛ معرفی بهترین بازیای ریتمیک و موزیکال روی اسمارت فونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *