خبرگزاری ایسنا: توکل حیدری در مورد جزییات پرونده آتیش سوزی مدرسه در روستای شین آباد گفت: دادستان در شهرستان پیرانشهر پرونده ای رو بدون داشتن هیچ گونه متهمی تشکیل داده که اگه در آینده شکایتی انجام شد و یا مقصر معرفی شد ما نسبت به دلایل و مدارک نقصی نداشته باشیم، بنابر این در همین زمینه در حال جمع بیاری مدارک و عقاید کارشناسان هستیم.

: تحقیقاتی از مسوولان مدارس هم انجام شده و در پرونده درج شده، هم اینکه تا الان کسی از اولیای علم آموزان مجروح شکایتی ارائه نکرده و این افراد در حال مداوای عزیزان خود هستن.

حیدری گفت: دولت تموم خسارت های مربوط به درمان، دیه و مسائل مالی این علم آموزان رو به صورت نقد پرداخت می کنه و دیگه احتیاجی نیس که این عزیزان به دستگاه قضایی واسه مطالبه دیه و خسارت های درمان مراجعه کنن.

رییس دادگستری آذربایجان غربی اعلام کرد: پرونده این حادثه در حال تکمیل در دادسرای پیرانشهره و اگه در آینده اولیای علم آموزان طرح شکایت کردن و خواهان تعقیب شخصی شدن، دلایل و مدارک جمع بیاری شده در پرونده هست. اما تا امروز نه به کسی، به عنوان متهم فهمیدن اتهام شده و نه کسی از اولیای علم آموزان شکایتی طرح کرده.

حیدری با بیان این که «دولت در حال پرداخت دیه به مصدومان حادثه آتیش سوزیه» گفت: با در نظر گرفتن جلسات شورای تامین اجتماعی استان، کمک های مالی از طرف دولت صورت گرفته تا مصدومان در مورد درمان و جبران مشکل زیبایی مشکلی نداشته باشن.

رییس دادگستری آذربایجان غربی در آخر گفت: وضعیت مصدومان رو به بهبودیه. بنابر این هزینه اقامت این عزیزان در شهر تبریز پرداخت می شه تا مشکلی متوجه اونا نشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *