مخصوصاً واسه ما ایرونی ها همیشه جذاب بوده و البته آمار زیادی هم در این مورد هست؛ اما در تایلند به کجا بریم؟ در این مقاله ما یکی از بهشت های تایلند رو براتون معرفی میکنیم:

صرفنظر از هتل پنج ستاره، سالن های غذاخوری بسیار قشنگتر و شکل های جور واجور لوازم، اونجا طبیعت بکری داره که دل هر بیننده ای رو می باید: جزیره ساموی تایلند. اما شاید باورتون نشه که این جزیره تا قبل از دهه ۷۰ حتی بدون جاده بود.

به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، مناطق شمالی و شرقی جزیره مامنی گرم و نرم رو واسه گردشگران به ارمغان آورده، اما مناطق غربی و جنوبی این جزیره بازم محل زندگی بومیان جزیره سامویه.

رستوران های این جزیره شکل های جور واجور غذاهای دریایی که رو به شما پیشنهاد میدن که تموم اجناس اون آب های دور و بر جزیره به دست آمده. هم اینکه تموم گیاهان استفاده شده در غذاها در داخل جزیره و به صورت ارگانیک رشد یافته ان.

در این جزیره قشنگتر، علاوه بر رستوران چندین کافه ی دنج هست که می توان ساعت در اون نشست و به هیچی فکر نکرد. هم اینکه تفریحات شبونه هم از جایگاه بالایی در جزیره ساموی (Ko Samui) برخورداره.

شکل های جور واجور ورزش های آبی مثل کایت بوردینگ و غواصی و ورزش های غیرآبی چون گلف و زیپ لاینینگ رو می توان در این جزیره امتحان کرد. در ادامه تصاویر مربوط به این جزیره رو ببینین.

دیدنیهای جزیره ساموی تایلند

جزیره ساموی KoSamui8

هتلهای جزیره ساموی تایلند

هتل در جزیره ساموی تایلند

گردشگری تایلند

تفریحات جزیره ساموی تایلند

غذاهای جزیره ساموی تایلند

تور نوروزی تایلند و پاتایا

زیباترین معابد تایلند

تور تایلند فرادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *