عاملان قتل دکتر تهرانی

کرمانشاه – خبرگزاری مهر: فرماندار شهرستان گیلان غرب گفت: یکی از عاملان قتل دکتر سرابی از پزشکان جراح تهران هنگام فرار از دست مامورین مبادرت به خودکشی کرد.

جبار فرامرزی در گفتگو با خبرنگار مهر در کرمانشاه با تشریح بیشتر جزئیات این ماجرا گفت: روز گذشته نیروی انتظامی در پاسگاهی در نزدیک دهستان حیدریه این شهرستان به یه دستگاه خودرو پیکان که با سرعت زیاد در حال حرکت بود مشکوک شد پس موقع عبور از مقابل ایست بازرسی قصد بررسی موضوع رو داشتن که راننده با بی توجهی به فرمون ایست مامورین مبادرت به فرار می کنه.

ایشون اضافه کرد: در این هنگام مامورین مبادرت به تعقیب خودرو نامبرده می کنن و همزمان خیلی سریعً مراتب به بقیه پاسگاهها اطلاع داده می شه بعد از ورود بقیه نیروهای کمکی خودرو نامبرده به محاصره مامورین نیروی انتظامی درآمده و به همین دلیل راننده به درگیری با مامورین می پردازه.

جباری ادامه داد: بعداز کمی درگیری وقتی که راننده حلقه محاصره رو بر خود تنگ می بینه از خودرو پیاده شده و به ارتفاعات روستای سوخور شهباز شیری فرار می کنه با نزدیک شده نیروها ایشون مبادرت به تیراندازی به طرف مامورین می کنه اما در آخر وقتی حلقه محاصره تنگ تر می شه و فرد نامبرده دیگه امکان ادامه فرار رو نداره با شلیک یه گلوله به مغز خود مبادرت به خودکشی می کنه.

ایشون گفت: بعد از بررسی مامورین و بازرسی دقیق خودرو و البسه فرد نامبرده، هویت ایشون شناسایی می شه و اعلام می شه که ایشون بهمن کریمی ۵۸ ساله بچه صید مراد اهل شهرستان اسلام آباد غربه. پس مراتب به مرکز گزارش می شه که با در نظر گرفتن این موضوع که فرد نامبرده تحت تعقب بوده خیلی سریع دادستان، مامورین اداره آگاهی و دکتر قانونی جهت گرفتن هویت ایشون حاضر شده و هویت فرد نامبرده مورد تایید قرار میگیره.

فرماندار شهرستان گیلان غرب اضافه کرد: بعد از تایید هویت ایشون مشخص شد ایشون همون فردیه که با همدستی فرزندش (سجاد کریمی) و دامادش چند روز پیش دکتر سرابی از پزشکان جراح رو تو تهران کشته بود.

جباری در مورد همدستان ایشون هم گفت: به گفته مامورین، فرد نامبرده در زمان درگیری تنها بوده و هیچ همدستی نداشته.

فرماندار شهرستان گیلان غرب با اشاره به این موضوع که پیگریا جهت شناسایی محل اختفا همدستان ایشون در منطقه ادامه داره، گفت: سجاد کریمی بچه نامبرده هم الان تحت تعقیبه و مامورین به دنبال پیدا کردن دلیل حضور ایشون در این منطقه و سرنخی جهت شناسایی همدستان ایشون هستن.

جمع آوری : سرگرمی و تفریحی آلامتو

به نقل از : خبرگزاری مهر

سجاد کریمی

اخبار دسته اول تحت تعقیب حوادث خودکشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *