کاترین نایت

یکی از اولین جنایتکاران بسیار خطرناک هستشرالیا هستش که در طول زندگی خود سه همسرش رو کشته اما مهمترین اونا همسر سومش بود. اون که به طور پنهونی دست به قتل دو همسر سابقش زده بود با فردی به نام “جون چارلز” زندگی خود رو شروع کرد و حتی صاحب دو بچه شد اما بر سر اتفاقت و درگیریایی نقشه کشتن شوهرش رو کشید. اون همسرش رو با ۳۷ ضربه چاقو به قتل رساند و بعد جنازه اش رو تو یه یخچال بزرگ مخفی کرد اما مهمترین و البته ناپسندترین اقدام اون تیکه تیکه کردن شوهرش و پختن گوشت اون بود. این خانوم گوشت همسر به قتل رسیده اش رو به عنوان شام به بچه هاش می داد. در سال ۲۰۰۰ این خانوم دستگیر شد و به سزای اعمال خود رسید.

استیسی کاستور

در سال ۲۰۰۵ “استیسی کاستور” با به کار گیری چاقو همسر دوم خودشو به قتل رساند اما نقشه رو طوری طراحی کرد که یان عمل به شکل یه خودکشی باشه اما شکای پلیس به سمت این خانوم می رفت و همین وقت بود که نقشه کمکی به میان اومد.”استیسی” در نقشه کمکی خود طوری رفتار کرد که دخترش که از همسر قبلی واسه اومانده بود به عنوان قاتل شناخته شه. اون به اندازه ای خوب کار خود رو انجام داد که دخترش رو مسئول مرگ همسر قبلی و همسر جدیدش کنه. در سال ۲۰۰۷ این دختر دست به خودکشی زد و نامه ای نوشت که در اون اعتراف به کشتن ناپدری خود کرده بود اما این خودکشی هم نقشه مادر بی رحم اون بود تا قتل رو به طور کامل به گردن دخترک بی اندازد. این دختر از خودکشی جون سالم به در برد و در دادگاه کاری کرد که مادرش به عنوان قاتل شناخته شه و ۲۵ سال راهی زندان شد.

داونل باتیستا

دکتر “ریچارد باتیستا” در سال ۱۹۹۰ با خانمی به نام “داونل” ازدواج کرد و زندگی خوبی رو شروع کردن اما در طول سالای ۲۰۰۰ و ۲۰۰۱ مشکلاتی واسه کلیه همسرش اتفاق افتاد و اون با تموم علاقه ای که به همسرش داشت عزمشو جزم کرد کلیه اش رو به اون اهدا کنه. این اهدای عضو به نظر می رسید که زندگی اونا رو قوی تر و محکم تر کنه ولی باعث جدایی اونا شد و همسرش با یه کلیه سالم و مجانی از خونه اون رفت. این اتفاق باعث عصبانیت دکتر باتیستا شد و تلاش کرد از راه مراجع قانونی کلیه خودشو پس بگیره اما تنها تونست غرامت اونو دریافت کنه. اون همسرش رو مجبور به پرداخت ۱.۵ میلیون دلار کرد.

بتی نیومار

یکی از جنایتکارترین همسران دنیا رو میشه در شمال آمریکا پیدا کرد. “بتی نیومار” علاقه خاصی به کشتن همسرانش داشت و طرز حرفه ای این کار رو انجام و هیچ وقت به دام نمی افتاد. این خانوم ۷۶ ساله ۴ همسر و یه فرزندش رو فقط واسه گرفتن پول بیمه عمر کشت اما وقتی که میخواس همسر پنجمش رو واسه مبلغی برابر ۱۰۰ هزار دلار بکشه دستگیر شد. این خانوم که خارج از خونه به عنوان مهربون ترین پیرزن محله میشناختنش از سال ۱۹۸۶ شروع به کشتن همسرانش کرد و مبلغی بالای ۱ میلیون دلار به جیب زد.

ویکی لوینگ

همیشه نباید همسران جنایتکار خانمایی باشن که شوهران خود رو به دلایل جور واجور کشته ان بعضی وقتا یه حیوان خونگی هم می تونه همسری جنایتکار باشه! “ویکی لوینگ” ۱۳ سال زحمت کشید تا یه کروکدیل رو بزرگ کنه و پس از این مدت عزمشو جزم کرد تا از همسر خود به خاطر کروکدیلش جدا شه. اون همه روز خود رو در کنار این حیوان عجیب می گذرونه و حالا اونو شوهر خود می دونه. روشنه که جنایتکارتر از کروکدیلا در این دنیا وجود نداره، پس این خانوم هم وارد لیست ما می شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *